Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kā aktīvi pavadīt garos ziemas vakarus

Pēc darba dienas ikvienam ir vēlme atpūsties. Katram ir savi ieradumi, kā viņš vislabāk atpūšas un pavada vakarus. Siltajos gadalaikos jau nav īpaši jānopūlas ar idejām, ko darīt vakaros, bet ziema nešķiet tik vilinoša aktīviem atpūtas veidiem. 

Tomēr nav arī tā, ka nebūtu iespēju atrast noderīgas idejas, kā garajos ziemas vakaros atpūsties. Un ne tikai gulšņāt, bet pavadīt laiku aktīvi. Jo sēdēts jau tiek gana daudz darba laikā, kas vairumam paiet pie rakstāmgalda, dokumentiem un modernajām ierīcēm. Tāpēc līdzsvars ir ļoti nepieciešams. Piedāvājam dažas idejas, ko aktīvu un aizraujošu darīt ziemas vakaros.

Dodies uz grupu nodarbībām sporta centrā
232642__5a1fce3e74233.jpg

Ziemas vakariem pievilcīgākas šķiet aktīvas nodarbes, kas tomēr notiek telpās. Viens no variantiem ir atrast tuvāko sporta centru, kurā notiek dažādas grupu nodarbības. Izvēlies to, kas patīk un ej izkustēties kopā ar citiem interesantiem cilvēkiem. Tas ļoti labi atslēdz prātu no dienas darbiem, mazina fizisko saspringumu un uzlādē ķermeni ar pozitīvu enerģiju. Tagad ir daudz un dažādu grupu nodarbību, kas nav tikai garlaicīga vingrošana, bet patiesi aizraujoši un aktīvi pavadīta stunda. Piemēram, zumba,  modernās dejas, aerobika utt. Lai ietaupītu naudu un arī motivētu sevi nodarbības pameklēt regulāri, vislabāk nopirkt abonementu.

Apmeklē baseinu
232642__5a1fce3daa361.jpg

Ūdens ir gan dziedinošs, gan relaksējošs. Un tas ļoti labi nodrošina ķermenim vēlamo fizisko slodzi. Tāpēc, ja tuvumā ir kāds baseins, tad ziemas vakari ir pats labākais laiks, kad doties peldēt vai arī piedalīties ūdens aerobikas nodarbībās. Tā reizē būs gan slodze, gan atpūta. Pēc ūdens aktivitātēm noteikti arī labi nāks miegs. Sēdoša darba darītājiem peldēšana un citas nodarbības ūdenī būs ļoti noderīgas, lai mazinātu saspringumu muguras, plecu un kakla zonā.

Izbrauc ar kartingu
232642__5a1fce3d2934d.jpg

Ja prāts nesas uz kaut ko aktīvāku un ar adrenalīnu piesātinātāku, tad laba izvēle būs kartingi. Arī to var darīt telpās, jo kartingi parasti ir pieejami arī angāros un hallēs. Var izbraukt trasi, sacensties ar draugiem, izjust ātrumu. Ir iespēja uzvarēt sāncenšus, uzstādīt labāko apļa laiku un gūt asas izjūtas. Kartings būs piemērota nodarbe gan pārim, gan draugu kompānijai, gan darba kolektīvam, kas nolēmis kopīgi ne tikai strādāt, bet sarīkot arī atpūtu. Kartingi patiks gan vīriešiem, gan sievietēm. Ikviens ziemas vakars var kļūt patiešām aizraujošs, kartingi to noteikti nodrošinās. 

Rīko spēļu vakarus ar draugiem
232642__5a1fce3c2e6fa.jpg

Ja negribas doties ārpus mājas, vienmēr var uzaicināt draugus pie sevis. Bet nevis tāpēc, lai visi laiski sēdētu, ēstu un skatītos filmas, bet tāpēc, lai spēlētu spēles. Un ne jau tās pasīvākās. Var atrast spēles, kas prasa gan kustēties, gan līdzdarboties, gan rīkoties radoši. Tas tiešām būs aizraujoši, jo tādā veidā tiek pavadīts laiks ar draugiem, stiprinātas attiecības un vēl viens  ziemas vakars pavadīts kvalitatīvi un aktīvi. 

Dodies ārā — iepazīsti vietas un pilsētas tumsā
232642__5a1fce3b90bed.jpg

Ja ir iedvesma doties ārā, tad tumšs ziemas vakars var sagādāt arī citus piedzīvojumus. Kāpēc gan nedoties neparastā ekskursijā pa tuvākām vai tālākām vietām? Vakarā un tumsā šīs vietas noteikti izskatās savādāk. Ja ir kāds mākslīgais apgaismojums, tad tas lieliski kontrastē ar sniega baltumu un tumšajām, zvaigžņu pilnajām debesīm. Galu galā ir iespēja izbaudīt skaistas ziemas vakara ainavas un redzēt tās vietas, kurām ikdienā varbūt tikai paskrien garām, pavisam citā gaismā un noskaņā. Un pie reizes būs bijusi pastaiga svaigā gaisā, kas arī noteikti uzlabos naktsmieru. 

Dodies uz publisko slidotavu
232642__5a1fce3a78a55.jpg

Piekritīsiet, ka publiskajām slidotavām ir kāds šarms — skan mūzika, ir apgaismojums, cilvēki čalo, smaržo ziemīgi dzērieni. Tā ir vieta, kur doties gan kopā ar kādu, gan vienatnē. Slidošana ir nodarbe, kas neprasa kādu īpašu tērpu, tikai slidas. Meitenes slido arī kleitās, svārkos un elegantajos mētelīšos. Tāpēc tā var būt jauka nodarbe pēc maltītes restorānā un pirms došanās uz vakara seansu kinoteātrī, ja iecerēts vakars ar pilnu programmu.

Reklāmraksti