Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lāzer peintbols – trāpi tieši mērķī pirmajā septembrī

Liels vai mazs, jauns vai vecs – ikvienam sagādā prieku kustības un fiziskas aktivitātes. Tā izdalās daudz endorfīnu – laimes hormons, kas liek asinīm riņķot straujāk un uz dzīvi raudzīties pavisam jaunā gaismā. 

Un kas gan varētu būt labāka izkustēšanās, svinot jauno skolas gadu, kā veco labo kariņu (ikvienas labi pavadītas bērnības vasaras hita) modernizēta versija – lāzer peintbols! Nekādas peintbola krāsu lodīšu šmuces un speciālā aprīkojuma, tikai tīrs prieks un tieši trāpījumi!

Īss ievads – kas ir lāzer peintbols
Lāzer peintbols jeb lāzertags ir šaušanas spēle, kas ir pilnīgi droša, jo tiek šauts ar infrasarkano lāzerstaru ieročiem. Spēlētājiem ir īpašs aprīkojums, kas uztver saņemtos signālus un attiecīgi reģistrē trāpījumu. 

Trāpījuma reģistrācija ir pavisam nesāpīga – nepaliek ne zilumi, ne nospiedumi. Tāpat “ievainotā” vai “mirstošā” spēlētāja ierocis tiek deaktivizēts, tādējādi izslēdzot negodīgas spēles iespēju – nekādi zombiju kariņi nav iespējami. Dzīvību var atgūt bāzē, lai mestos cīņā ar jaunu sparu.

Pirmais septembris – cīņas arēnā?
Kāpēc ne? Bērni dievina kustības, un aktīvi svētki ir vislabākie svētki! Skriet, lekt, kāpt! Var tikai apbrīnot enerģiju, kas laužas pa visām vīlēm no mazā ķermenīša. Un jauna skolas gada sākums ir ļoti saviļņojošs pasākums, ka rada lielu emocionālo slodzi – visi radi jautā, kā tad patīk skola, vai gaida? Klases biedri pēc garās vasaras ir pilni iespaidiem. Enerģija mutuļot mutuļo, un ir vislabākais laiks ievirzīt to produktīvā gultnē, piedāvājot izkustēties un izlādēt emocijas, pie viena arī nosvinot jaunā mācību gada sākumu.

Ir veseli 10 iemesli, kāpēc svinēt pirmo septembri tieši arēnā, kur tiek spēlēts lāzer peintbols, nevis picērijā vai kinoteātrī.

 1. Spēle ir piemērota it visu vecumu spēlētājiem, sākot jau no 4 gadu vecuma.
 2. Spēle ir pilnīgi droša – spēlētājiem nepaliek zilumi no saņemtajiem trāpījumiem, šāvieni tiek sajusti kā vieglas vibrācijas.
 3. Lodes ir “virtuālas”, par tām atsevišķi nav jāmaksā; var šaut, cik tik tīk.
 4. Lāzer peintbols pieļauj iespēju “atgūt dzīvību” bāzē, ja pretinieks ir trāpījis. Nav jāgaida spēles beigas.
 5. Lāzer peintbols ir ļoti godīga spēle – ja kāds spēlētājs tiek sašauts, tiek izslēgts viņa ierocis, līdz ar to “miruši” spēlētāji nevar turpināt spēli negodīgi.
 6. Spēle ir piemērota gan lielākām, gan mazākām grupām.
 7. Lāzer peintbols ir lielisks izkustēšanās veids, kas ļauj apgūt arī daudzas taktiskās iemaņas – skriet, slēpties, izvairīties, novērot, uzbrukt un trāpīt!
 8. Iespēja izraut no ikdienas datorspēļu fanus – datora izklaižu cienītāji ir ciets rieksts – ir jābūt īpaši labam iemeslam, lai pierunātu viņus iznākt no mājas. Lāzer peintbols ir tuvākais, kas reālajā dzīvē ir līdzīgs datorspēlēm – gan telpu iekārtojums atgādina datorspēli, gan arī pati spēles simulācija un lieliskie infrasarkano staru ieroči.
 9. Katra spēle tiek izspēlēta tematiskā laukumā ar vadītāju un misiju, ja dalībnieki tā vēlas. Tā ir pilnīgi jauna realitāte, kas aizrauj ikvienu bērnu (un nereti arī pieaugušos, kas nespēj vienaldzīgi palikt malā, kad bērni ir metušies spēlē).
 10. Guns n Lasers parkos pēc spēles ir iespējams rezervēt arī atsevišķu vietu, kur uzvarētāji var svinēt savus panākumus, savukārt tie, kam nepaveicās – kalt atmaksas plānus. Ir iespējams rīkot pikniku ar saviem līdzi paņemtajiem ēdieniem, kas bērniem sagādās visvairāk prieka.

Kas jāzina spēlētājiem bez iepriekšējas pieredzes?
Īsā atbilde – būtībā nekas! Instruktori visu pastāstīs un parādīs! Nav īpaši jāgatavojas, lai varētu mesties lāzeriem pilnā piedzīvojumā. Būtiskākie fakti par spēli – kādos apstākļos tiek spēlēts lāzer peintbols:

 • Laika apstākļi neietekmē spēles norisi – piemērotā laikā spēlētāji var izvēlēties kādu no āra laukumiem, savukārt lietainās dienās vai dienas tumšajā laikā var spēlēt iekštelpās.
 • Spēlēm var sagatavot misijas, kas klasiskos “kariņus” ar šaudīšanos un pretinieku apkarošanu padarīs aizraujošākus. Varianti ir dažādi – gan īpašu “granātu” un “bumbu” uzstādīšana un atmīnēšana, gan arī, piemēram, kontrolpunkti, kas jāiekaro pirmajiem.
 • Lāzer peintbols tiek spēlēts ar īpašiem ieročiem, kuriem ir sarkanā punkta tēmēklis, tādējādi padarot tēmēšanu vienkāršāku (un līdzīgāku tam, kā filmās izskatās specvienību snaiperi), kā arī šāds tēmēklis nodrošina precīzu trāpījumu pat 200 metru attālumā neatkarīgi no laikapstākļiem.
 • Ir pieejami vairāki Guns n Lasers spēļu laukumi (Juglā, Mežaparkā, Rīgas centrā, Andrejsalā), kā arī pie visiem laukumiem ir pieejama plaša bezmaksas autostāvvieta.
 • Spēles vada vadītāji – atraktīvi, pieredzējuši un atsaucīgi treneri palīdzēs izspēlēt misijas un lieliski pavadīt laiku.
 • Spēles laukumu tuvumā pieejamas arī labiekārtotas vietas piknikam, kur vai nu atpūsties pēc spraigas spēles, vai arī, tieši otrādi, iestiprināties pirms mešanās cīņā!

Kāpēc lāzer peintbols ir lieliska izklaide bērniem?
Bērniem mūsdienās izklaides iespējas ir tik plašas, ka nereti var apjukt un galu galā neizvēlēties neko. Rūpējoties par bērnu drošību, bērni tiek uzmanīti arvien vairāk, un, kaut arī tas ir ārkārtīgi svarīgi no drošības viedokļa, nereti tā vārdā tiek upurēts kustību prieks. Reti kurā pilsētas pagalmā bērni uzturas līdz melnai naktij, lai mājās pārnāktu vien tad, kad biedrus vairs nevar saskatīt. 

Viens veids, kā kompensēt 21. gadsimta mazkustīgo dzīvesveidu, ir apmeklēt dažādus sporta pulciņus, kur nopietni un sistemātiski trenēties kādā sporta veidā. Cits veids – ieviest savā dzīvē aktīvas izklaides. Lāzer peintbols ir izklaide, kas patiks ikvienam bērnam vairāku iemeslu dēļ:

 • Kustību prieks. Katram bērnam patīk kustēties. 
 • Misijas apziņa – spēlēs tiek piedāvāti scenāriji un misijas, tādējādi bērniem rodas sajūta, ka viņi nodarbojas ar kaut ko paveicamu, kaut ko, kam būs rezultāts.
 • Komandas gara veidošana – spēle parasti notiek komandās. Un komandu darbs bērnos attīsta daudzas dzīvē noderīgas prasmes – sadarbība, spēja pieņemt kompromisa risinājumus, līdzatbildība, līdera spēju attīstīšana.
 • Plašas komandu komplektēšanas iespējas – var veidot komandas gan no klases biedriem, gan draugu grupām, gan vienkārši ģimenes, jo spēle ir piemērota it visiem, neatkarīgi no vecuma vai dzimuma.
 • Neliela uzvaras sajūta ikvienam – pēc spēles katrs dalībnieks saņem individuālu diplomu ar saviem personīgajiem spēles rezultātiem. Ja spēle ir iepatikusies, šos diplomus var krāt un vēlāk salīdzināt!

Kur un kā pieteikties spēlei?
Ikviens var sev sagādāt neaizmirstamas atvadas no vasaras un iespaidīgu jaunā mācību gada sākumu Guns n Lasers izklaides parkā, spēlējot aizraujošo lāzer peintbolu. Pieteikt spēli ir vienkāršāk par vienkāršu – atliek vien atvērt Guns n Lasers tīmekļa vietni, un jau pirmajā lapā ir redzama kontaktinformācija – spēli var pieteikt vai nu zvanot, vai arī aizpildot īsu tiešsaistes veidlapu. 

Lāzer peintbols patīk visiem bērniem (pat ja viņi to vēl nezina). Atver gunsnlasers.lv un piesaki savu spēli jau tūlīt, atvadoties no vasaras brīvlaika ar neaizmirstamu piedzīvojumu.

Reklāmraksti