Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lēcas un to kopšanas līdzekļi internetā - kāpēc tā ir laba ideja

Briļļu vietā izvēlēties lēcas — tam priekšroku dod arvien vairāk cilvēku ar redzes problēmām. Lēcas ir ērts un mūsdienīgs risinājums, kā veikt redzes koriģēšanu un tajā pašā laikā saglabāt savu ikdienu aktīvu un neierobežotu, kas ne vienmēr ir iespējams, ja nēsā brilles.

Briļļu lietotāji ir pieraduši, ka viņiem jādodas pie acu ārsta un uz optiku, lai nomainītu brilles vai iegādātos kādus aksesuārus, tāpēc arī tad, kad tiek nolemts lietot nevis brilles, bet gan lēcas, šis ieradums paliek. Tomēr pārdošanas metodes un vide mainās. Jau ilgu laiku interneta aptiekās var nopirkt medikamentus. To patērētāji jau veiksmīgi pieņēmuši un arī aktīvi izmanto. Kāpēc gan nevarētu droši pirkt arī lēcas internetā

To var darīt, ja izvēlas uzticamu pārdevēju un skaidri zina, kādas lēcas ir nepieciešamas. Tāpēc bez konsultācijas ar acu ārstu gan sākumā neiztikt, jo viņš pateiks, kāda veida un stipruma lēcas nepieciešamas. Visa vajadzīgā informācija būs norādīta receptē. Un tālāk jau var droši veikt lēcu pirkumu internetā, raugoties, lai pasūtījumā būtu atzīmēti tādi paši kontaktlēcu parametri, kādi ir receptē.

Kāpēc lēcu iegāde internetā ir izdevīga? Kādi ir pircēju galvenie ieguvumi?

1. Pasūtījumu var veikt un saņemt jebkurā vietā un laikā
Tas ir tikpat ērti un vienkārši kā ar citiem pirkumiem internetā. Ja esat kaut reizi pirkuši interneta veikalos kaut ko citu, tad ziniet, ka lēcu iegāde nebūs nekas sarežģītāks. Tikai jāseko, lai izvēlētos īsto produktu un norādītu pareizos lēcu parametrus. 

Tagad, kad ikdiena ir tik dinamiska, kad no rīta varam būt vienā pilsētā, bet pēcpusdienā jau citā valstī, kad darāmo darbu ir daudz, tad ne vienmēr var būt pietiekami daudz laika, lai īstajā brīdī iegādātos lēcas. Ja lēcas ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa, šāda nepatīkama situācija, kad nav jaunu lēcu, bet vecās vairs nevar izmantot, nedrīkstētu piemeklēt. Tāpēc ir ērti, ja dažu minūšu laikā no jebkuras vietas un ierīces ar interneta pieslēgumu var pasūtīt sev nepieciešamās lēcas. Kaut vai lidostā, gaidot lidojumu. Un tad, kad atgriežas mājās, jauns lēcu komplekts jau ir priekšā. 

Optikas ar pietiekami plašu lēcu piedāvājumu visbiežāk ir tikai pilsētās. Bet ko darīt tiem lēcu lietotājiem, kuri dzīvo reģionos vai tālākos laukos? Atteikties no iespējas uzlabot savu ikdienas komfortu un palikt pie brillēm? Ko darīt, ja nav laika un iespēju doties uz pilsētu? Tad pirkums internetā ir ērtākā alternatīva. Piegādes tiek veiktas jebkurā vietā Latvijā ar tādu piegādes veidu, kāds pircējam ir ērtākais.

2. Izdevīgākas cenas un īpašie piedāvājumi
Vēl viens būtisks arguments, kāpēc ir vērts domāt par lēcu iegādi internetā — iespēja samazināt izdevumus. Cenas vienām un tām pašām lēcām internetā var būt daudz pievilcīgākas nekā optikas salonos. Tas saistīts ar to, ka nav nepieciešams apmaksāt veikala uzturēšanas izmaksas, jo preces glabājas piemērotos apstākļos noliktavā.

Varbūt arī sākumā nešķiet, ka ietaupījums ir būtisks. Bet ja parēķina, piemēram, gada vai trīs gadu intervālā, tad var redzēt, cik lielu summu kopumā var ietaupīt, ja maina paradumu un sāk tās pašas lēcas, ko līdz šim pirka optikā, pasūtīt internetā. 

Lēcu tirdzniecības vietas internetā piedāva izdevīgas cenas un regulāras atlaides ne tikai lēcām, bet arī dažādiem komplektiem, kur jau ir klāt kopšanas līdzekļi. Tāpēc vienmēr varēs atrast finansiāli izdevīgāko piedāvājumu. 

Internetā arī var ātri salīdzināt cenas pie dažādiem pārdevējiem, kas optikās ir sarežģīti, jo tad būtu jādodas no vienas vietas uz citu, ko diezin vai kāds dara. Vieglāk ir samaksāt tik, cik prasa. Bet kāpēc regulāri par to pašu preci maksāt vairāk, ja internetā var iegādāties lētāk? Tā saucas gudra iepirkšanās. Ja centus netaupa, tad taču pie eiro netiek!

3. Ļoti plaša lēcu, kopšanas līdzekļu un aksesuāru izvēle
Ko vēl var iegūt, ja pērk lēcas internetā? Lielāku izvēli ne tikai pašām lēcām, bet arī dažādiem kopšanas produktiem un aksesuāriem. Pārdevēji parasti sadarbojas ar dažādiem piegādātājiem un kontaktlēcu ražotājiem, lai nodrošinātu savā noliktavā plašu preču klāstu un vienmēr labas cenas. Optikas ne vienmēr var nodrošināt šādu izvēli, kāda ir virtuālo veikalu plauktos. 

Un ir taču tik parocīgi visu apskatīt datora vai planšetes ekrānā, nesteidzīgi izlasīt preču aprakstus, salīdzināt cenas un atrast tieši tādu preci, kāda ir nepieciešama. Vairumā gadījumu pārdevēji nodrošina arī iespēju tiešsaistē uzdot jautājumus un saņemt speciālista konsultāciju, ja tāda nepieciešama. 

Interneta veikali arī atbildīgi izturas pret klientu izglītošanu, tāpēc ievieto noderīgu informāciju, kas saistīta ar lēcu lietošanu, izvēli un kopšanu.

Rakstu sagatavoja: Lensor.eu

Reklāmraksti