Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirmais kredīts bez jebkādas pārmaksas

Naudas aizņemšanās ir tas, par ko parasti jūtamies neērti, jo negribās atklāt radiem un draugiem, ka radušās īslaicīgas naudas grūtības. Šādās situācijas vēlamies visu nokārtot patstāvīgi, parādot, ka spējam tikt galā ar finansiālām grūtībām. Viens no veidiem, kā tikt galā ar šādām situācijām, ir ātrais kredīts internetā.

Pirmā kredīta priekšrocības
Ātro kredītu sniedzēji bieži vien piedāvā Jums dažādas privilēģijas. Viena no šīm privilēģijām, ko piedāvā vairākas no ātro kredītu kompānijām, ir tā, ka pirmo kredītu ir iespējams saņemt bez maksas. Tas nozīmē, ka Jūs varēsiet atdod tieši tik lielu naudas summu, cik aizņēmāties, un ne centa vairāk. Piemēram, ja aizņēmāties 250 eiro, tad tik arī būs jāatdod, jo nekādas procentu likmes netiks piemērotas. Vienmēr pievērsiet uzmanību vai arī Jūsu izvēlētajā kredītiestādē pirmais kredīt tiešām ir bez makas. Ja nav, tad izvēlieties tādu, kurā ir, piemēram, Viasms.lv.

Kā saņemt ātro kredītu?
Pirmkārt, jums ir jāatbilst vairākām prasībām, ko izvirzījis attiecīgais kredītsniedzējs. Jums ir jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem un Jums nedrīkst būt kavēti kredītmaksājumi vai līgumsaistību pārkāpumi.

Lai saņemtu kredītu, Jums vispirms būs jāreģistrējas izvēlētā aizdevēja mājas lapā, uzrādot savu vārdu, uzvārdu, personas kodu un mobilā tālruņa numuru. Pēc tam Jums būs jāpiesakās konkrētas summas aizdevumam. Variet aizņemties no 50 līdz pat 700 eiro lielu naudas susummu. Atcerieties, ka pirms aizņemšanās ir rūpīgi jāizvērtē savas iespējas kredītu atdod. Nepaļaujieties uz to, ka pirmais kredīts ir bez procentiem un to atdot būs vieglāk, jo kredīta pamatsumma jebkurā gadījumā būs jāatdod.

Kā atmaksāt?
Pirmais kredīts, tāpat arī nākamie kredīti, ja tādi vēl nepieciešami, parasti tiek izsniegti uz 30 dienām. Tas nozīmē, ka pirmā kredīta pamatsumma būs jāatdod 30 dienu laikā. Taču kredītsniedzēji piedāvā atmaksas termiņu arī pagarināt, piemēram par 7, 14 vai 30 dienām. Jāatgādina, ka Jūs varat izmantot ātro kredītu sniedzēju pakalpojumus, cik bieži vien vēlaties, taču nav iespējams saņemt jaunu aizdevumu, nenorēķinoties par iepriekšējo.

Sniedz atbildi kredītu jautājumos
Viens no aizdevējiem, kas saviem klientiem piedāvā pirmo kredītu bez maksas, ir Viasms.lv. Ja vēlaties uzzināt vairāk par šī aizdevēja piedāvājumiem, dodieties uz mājas lapu viasms.lv, kur varēsiet saņemt detalizētāku informāciju par kredīta saņemšanu.

Reklāmraksti