Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sixt – mobilitāte bez robežām

Mūsdienu cilvēka ikdienu vairs neierobežo ģeogrāfiskais attālums – pateicoties tehnoloģijām un pasaules attīstībai, nu iespējams ātri un vienkārši sazināties ar cilvēku otrā pasaules malā vai dažu stundu laikā nokļūt gluži citā valstī un pat kontinentā. Arvien vairāk cilvēku labprāt ceļo, dodoties ne vien atpūtas, bet arī biznesa braucienos, kā arī uzņem viesus – paziņas vai darījumu partnerus no ārvalstīm. Līdz ar dzīves ritma kāpumu, lielāku lomu ieņem mobilitāte. Pastāvīga spēja pārvietoties, lai operatīvi un ar komfortu nokļūtu tur, kur iecerēts, kļuvusi tik būtiska kā vēl nekad. Tieši tāpēc aizvien vairāk klientu izvēlas Sixt – vadošo mobilitātes pakalpojumu sniedzēju Eiropā privātpersonām un uzņēmējiem.

Sixt ir starptautisks uzņēmums, kas piedāvā īstermiņa nomu Latvijā un 105 citās pasaules valstīs, vairāk nekā 4000 auto nomas punktos, ilgtermiņa auto nomu jeb pilna servisa auto līzingu korporatīvajiem klientiem, kā arī operatīvo līzingu – iespēju iegādāties automašīnu uz nomaksu. Vairāk nekā simts gadus ilgā pieredze, starptautiski nozīmīgi kontakti un pastāvīga sekošana līdzi pasaules piedāvātajām inovācijām ļāvusi Sixt kļūt par līderi auto nomas kompāniju vidū, aizvien paplašināt savu klientu loku un sniegt nevainojamu pieredzi, saņemot nepieciešamo pakalpojumu. Sixt sniegto pakalpojumu kvalitāti apliecina ne vien klientu atsauksmes, bet arī virkne starptautisku apbalvojumu.

Sixt īstermiņa auto nomas piedāvājumā ir dažādas klases vieglie automobiļi, pasažieru un kravas mikroautobusi, velosipēdi, zīmola Vespa motorolleri, apvidus auto, elektro auto un limuzīni. Sixt nomas punkti pieejami teju visās pasaules lielākajās pilsētās, tai skaitā Rīgā, Jūrmalā, Liepājā, Ventspilī un Daugavpilī. Klients var izvēlēties sev ērtāko automašīnas saņemšanas un nodošanas punktu atbilstoši iecerētajam maršrutam. Auto nomā Latvijā pieejami vairāk nekā 400 dažādu automašīnu, un klients var izvēlēties BMW, Audi, Mercedes Benz, Toyota un citu visā pasaulē atzītu un pazīstamu ražotāju automašīnas lieliskā tehniskajā stāvoklī. Klientu ērtībām tiek piedāvātas dažādas atlaides, šofera pakalpojumi, transfērs uz lidostu, kā arī dažādi bonusi Sixt korporatīvajiem klientiem, ievērojami atvieglojot biznesa braucienus un ļaujot optimizēt laiku un tēriņus. Sixt nomas pakalpojumus iespējams pieteikt klātienē, kādā no auto nomas punktiem, internetā vai speciālajā mobilajā aplikācijā, kur tāpat var ērti un vienkārši atcelt rezervācijas, mainīt vēlamos laikus un veikt citas nepieciešamās darbības. Sixt – tā ir labākā Premium auto noma par ekonomisku cenu!

Sixt ilgtermiņa auto noma jeb pilna servisa auto līzings piemērota gan apjomīgiem koncerniem, gan uzņēmumiem ar vidēju un mazu autoparku. Izvēloties Sixt pakalpojumus, klients saņem noteiktu skaitu nomas auto, ko iespējams brīvi izmantot savām vajadzībām uz visu atrunāto termiņu. Nomas maksā ietilpst īpašnieka civiltiesiskās atbildības (OCTA) un bojājumu un zādzības riska (KASKO) apdrošināšana, ikgadējā tehniskā apskate, kā arī transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis. Papildus tam klients var izraudzīties savam biznesam atbilstošu pakalpojumu paketi, kas tiek nodrošināti ikmēneša nomas maksas ietvaros. Pakalpojumu klāstā ietilpst tādi bonusi kā tehniskā apkope, riepu serviss, diennakts palīdzība uz ceļa, autovadītāju datu kontrole, apdrošināšanas gadījumu un stāvvietu administrēšana, auto GPS uzraudzība reālajā laikā, kā arī citi. Servisa pakalpojumus iespējams dažādi variēt, tādā veidā uzticot Sixt pilnu uzņēmuma autoparka vadību, kā rezultātā iespējams veltīt laika un darbinieku resursus tiešā biznesa veikšanai un attīstībai. Noslēdzot līgumu, klientam tiek izvirzīts asistents, kas pārrauga, lai lietošanā esošie automobiļi tiktu apkalpoti saskaņā ar izvēlēto programmu, risina problēmsituācijas, uzrauga darbu izpildes termiņus un kvalitāti, kā arī laikus ziņo par veicamajiem vai paveiktajiem darbiem.

Izmantojot Sixt ilgtermiņa nomas pakalpojumus, klientam ir iespēja izmantot vairumpircēja atlaides – īpašus nosacījumus degvielas uzpildes stacijās, auto mazgāšanas un citu autotransporta pakalpojumu iegādes vietās – pat tad, ja klienta rīcībā ir tikai viens nomas auto. Sixt ilgtermiņa auto noma – tas ir solis pretim ilgtermiņa attīstībai!

Sixt operatīvais līzings piedāvā izvēlēto auto iegādāties uzreiz un par īpaši izdevīgu cenu. Klientu izvēlei tiek piedāvāti vairāk nekā 70 dažādi mazlietoti vieglie auto un vieglie komercauto pēc operatīvā līzinga ar pilnu servisa vēsturi, tādējādi klients var būt drošs, ka automašīnas ir lieliskā tehniskā kārtībā un gatavas darbam. Automašīnām ir pilns tehniskā aprīkojuma uzskaitījums, kā arī precīzs nobraukums, kas ļauj izdarīt drošu un nekļūdīgu izvēli, izraugoties automašīnu, kas godam kalpos vairākus gadus. Sixt operatīvais līzings – iespēja iegūt savā īpašumā premium klases auto par draudzīgu cenu!

Sixt – tā ir iespēja ceļot, laikus nonākot galamērķī un vadīt uzņēmumu, neraizējoties par uzdevumu tehnisko izpildi. Sixt uzņēmumu raksturo augsta profesionalitāte, atbildība un uzticamība, kā arī individuāla pieeja ikkatram klientam. Izvēloties Sixt, tu iegūsi nevainojamu mobilitāti un kvalitatīvu servisu gan Latvijā, gan citur pasaulē, pārvietojoties ne vien droši un ekonomiski, bet arī komfortabli.

Reklāmraksti