Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

„Skrivanek Baltic” Valodu skola aicinamācīties svešvalodas arī vasarā

2017. gada vasarā „Skrivanek Baltic” Valodu skola aicina ikvienu interesentu uz vasaras intensīvajiem valodu kursiem, kuros var apgūt angļu, latviešu, vācu un norvēģu valodu.


Viens no Baltijas valstīs lielākajiem valodu pakalpojumu sniedzējiem – „Skrivanek Baltic” – Latvijā darbojas kopš 2003. gada. Sākotnēji birojs sniedza dažādu veidu tulkošanas pakalpojumus, taču 2007. gadā tika atklāta arī „Skrivanek Baltic” Valodu skola.


Valodu skolas rīkotie intensīvie valodu kursi vasaras sezonā notiek četras reizes nedēļā. Mācības norit nelielās grupās (līdz astoņiem cilvēkiem), tādēļ ikvienam studentam pietiek laika uzdot sev interesējošos jautājumus, izteikties, kā arī iepazīties ar citiem kursu dalībniekiem.


Mācību procesā tiek izmantota komunikatīvā metode, kas mudina studentus sarunāties un izmantot svešvalodu dažādās dzīves situācijās. Galvenā uzmanība tiek veltīta brīvai saziņai par dažādām tēmām, nevis valodas apgūšanai, mācoties to no galvas, tādēļ mācības aizrit radošā un brīvā atmosfērā.


Kā var pieteikties kursiem „Skrivanek Baltic” Valodu skolā?


Pieteikties valodu kursiem var „Skrivanek Baltic”tīmekļa vietnē http://www.skrivanek.lv/lv/. Kursi tiek rīkoti, kolīdz ir nokomplektēta pietiekami liela dalībnieku grupa ar līdzīgām priekšzināšanām vai bez tām. Valodu skolā regulāri tiek rīkoti angļu, čehu, franču, itāliešu, krievu, latviešu, norvēģu, poļu, somu, spāņu, vācu un zviedru valodu kursi, taču ir iespējams apgūt arī citas svešvalodas. Ja ir pietiekami liels dalībnieku skaits, kursus iespējams rīkot arī ārpus Rīgas, kursantiem ērtā vietā un laikā.


Kādus pakalpojumus sniedz „Skrivanek Baltic”?


„Skrivanek Baltic” piedāvā:

 • dažādas sarežģītības rakstiskos tulkojumus 110 valodās;

 • iepriekš tulkotu tekstu pārbaudi;

 • tekstu rediģēšanu un dzimtās valodas runātāja korektūru;

 • mutiskos tulkojumus un dažādu konferenču organizēšanu;

 • reklāmas tekstu adaptāciju;

 • dokumentu grafisko apstrādi;

 • pārrunu un cita veida lietišķu tikšanos protokolēšanu;

 • tīmekļa vietņu adaptāciju dažādās svešvalodās;

 • „Skype” konferenču tulkošanu;

 • video un audio datņu lokalizāciju un dublēšanu;

 • ekskursiju rīkošanu un gidu pakalpojumus dažādās svešvalodās.


Skrivanek Baltic Valodu skola aicina uz bērnu nometnēm


Kopš 2008. gada„Skrivanek Baltic”Valodu skola organizē vasaras nometnes dažādu vecumu bērniem. 2017. gada vasarā Valodu skola aicina uz desmit dažādām dienas nometnēm, kā arī četrām diennakts nometnēm bērniem no 4 līdz 16 gadiem. Šajās nometnēs bērni ar vai bez priekšzināšanām var apgūt angļu, latviešu, krievu, vācu un zviedru valodu. Visa informācija par nometnēm atrodama tīmekļa vietnē bernunometnes.lv. Saulainu vasaru, uz tikšanos!

Reklāmraksti