Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sms Kredīti Latvijā. Kā aizņemties drošāk un izdevīgāk

Jau vairākus gadus Latvijas iedzīvotājiem internetā ir pieejami sms kredīti. Šis finanšu pakalpojums ļauj aizņemties vairumam pilngadīgo iedzīvotāju līdz pat 300 eiro mazāk kā 1 stundas laikā. Saņemt aizdevumu ir salīdzinoši viegli, taču, lai tas būtu arī droši ir svarīgi ievērot vairākus nosacījumus.

Kā izvēlēties izdevīgāko piedāvājumu?
Šobrīd Latvijā darbojas vairāki ātro kredītu uzņēmumi, kuros tiek piedāvāts izsniegt mikroaizdevumus. Tajā pašā laikā ir jāņem vērā, ka visi aizdevēji nav vienādi. Atšķirīgas ir procentu likmes, pieejamā kredīta apmērs, komisijas maksas un citi nosacījumi. Lai izvēlētos atbilstošāko piedāvājumu un ietaupītu naudu ir vērts tos salīdzināt. Šobrīd izdevīgākie nosacījumi paredz iespēju īstermiņā aizņemties bez komisijas maksas (0%) uz 30 dienām. Citi kreditori turpretim jau pirmajā reizē, 15 minūšu laikā ir gatavi aizdot līdz  3000 eiro.

Noderīgākie sms kredīti kred24.lv ir apkopoti un savstarpēji salīdzināti. Kredītu kalkulators ļauj atrast sev piemērotāko un noderīgāko piedāvājumu jau 1 minūtes laikā. Tas ļauj ietaupīt ne tikai laiku, bet arī naudu. Svarīgi – izvēloties kredītu, rīkojieties pārdomāti un neļaujieties emocijām sevi vadīt. Pirms pieteikties kredītam ir ļoti svarīgi rūpīgi izvērtēt savus pašreizējos un plānotos ienākumus, kā arī maksātspēju. Ja ir kaut mazākās šaubas par iespējām atmaksāt parādu līgumā noteiktajā termiņā, aizņemties nedrīkst.

Kā iegūstami sms kredīti internetā?
Saņemt ātros aizdevumus var ikviens Latvijas iedzīvotājs, kas atbilst šādiem kritērijiem:

• minimālais vecums - 20 gadi (dažos uzņēmumos 18 gadi);
• regulāri, oficiāli ienākumi;
• tīra kredītvēsture (klients nedrīkst būt iekļauts parādnieku datu bāzēs);
• ir savs bankas konts un pieeja internetbankai;
• ir mobilais telefons un epasts.

Pēc tam, kad izvēlēts piemērots īstermiņa kreditors, atliek aizpildīt pieteikuma anketu un pārskaitīt simbolisku maksājumu – 1 eiro centu uz aizdevēja bankas kontu. No internetbankas veiktais maksājums ļauj aizdevējam pārliecināties, ka aizņēmējs tik tiešām ir tas par, ko uzdodas. Pozitīva lēmuma gadījumā nauda tiks pārskaitīta uz Jūsu bankas kontu jau aptuveni 15 minūtēs, pie nosacījuma, ka Jums un kreditoram ir konts vienā bankā.

Kad sms kredīts saņemts atliek vien savlaicigī izpildīt kredītlīguma nosacījumus. Ja rodas problēmas ar aizdevuma savlaicīgu atmaksu, dažos uzņēmumos ir iespējams veikt aizdevuma atmaksas termiņa pagarināšanu. Šis ir maksas pakalpojums. Par tā izmantošanu ir jāmaksā 10% līdz 25% no neatmaksātās parāda summas mēnesī. Parāds nav brālis. Atgādināsim – pirms ņemt sms kredītu rūpīgi izvērtējiet savas finansālās iespējas. Aizņemieties atbildīgi.

Reklāmraksti