Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Steidz iegūt zināšanas par tēmu - minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā!

Pavasaris ir īstais laiks kaut ko mainīt savā dzīvē un kāpēc gan, lai tās nebūtu jaunas zināšanas? Tagad tās var iegūt ērti un vienkārši - Jums pat nebūs jāiziet no mājām, lai apmeklētu kursus, jo internetā pieejams plašs klāsts dažādu apmācību, kurās zināšanas var smelties attālināti. Ja Jūs pārstāvat kādu pārtikas uzņēmumu vai, piemēram, jau esat mājražotājs, tad ir vērts zināt minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā.

Individuālas apmācības
Webapmācība.lv ir kursi, kuros zināšanu apguve un pārbaudījumi noris attālināti - ar interneta starpniecību. Jāņem vērā, ka pirms apmācību uzsākšanas, Jums vispirms būs jāreģistrējas mājaslapā webapmaciba.lv. Pēc piereģistrēšanās saņemsiet paroli un lietotājvārdu, ko varēsiet izmantot, lai jebkurā laikā varētu piekļūt mācību materiāliem. Turpat varat atrast arī citu informāciju, tostarp par pārbaudījumiem, kādi būs jānokārto, lai iegūtu sertifikātu.

Apmācības kādā brīdī var pārtraukt, bet turpināt, kad Jums būs vairāk laika. Tikai tad esošā parole sistēmā būs jāievada no jauna, bet turpināt iesākto varēsiet no tās vietas, kur palikāt. Apmācības tiek piedāvātas gan latviešu, gan krievu valodā, tādēļ kursi būs piemēroti praktiski visiem, kuriem ir interese iegūt jaunu zināšanu bagāžu par tēmu - minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā.
Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā” apmācību laikā var apgūt šādas tēmas:

  • Eiropas Savienības un Latvijas Republikas normatīvie akti pārtikas apritē;
  • Pārtikas uzraudzība un kontrole;
  • Pārtikas drošība un aizsargātība;
  • Personāla un pārtikas higiēna;
  • Pārtikas piesārņojums;
  • Laba higiēnas un ražošanas prakse un citas saistošas tēmas.

Atcerieties, ka Webapmācība.lv pārbaudījumi un materiāli arī kursā – minimālās prasības pārtikas uzņēmumā - ir balstīti uz trīs daļām. Zināšanu apguvei paredzēti gan mācību materiāli, gan starptesti un eksāmens.

Kādēļ izvēlēties Webapmācība.lv?

  • Iegūsiet zināšanas īsā laikā;
  • E-apmācību izmaksas būs daudz lētākas kā klātienes kursi;
  • Apgūt zināšanas varēsiet jebkurā Jums ērtā vietā un laikā (24 stundas diennaktī);
  • Varēsiet visu darīt patstāvīgi, sākot no piereģistrēšanās līdz iegūtā sertifikāta izdrukāšanai.

Pieprasīts pakalpojums
Mūsdienu steidzīgajā dzīves ritmā, kad gribas pagūt izdarīt vairāk, bet laika resursi ir ierobežoti, online apmācības kļūst arvien populārākas ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs. Arī Jums ir iespēja ietaupīt laiku, lai papildinātu savas zināšanas, jo mācībām internetā veltītais laika patēriņš būs atkarīgs tikai no Jums. Smelties jaunas zināšanas varat  kaut vai šodien! Ir vērts ielūkoties https://webapmaciba.lv kursu piedāvājumā, kur šobrīd apmācību programma - minimālās higiēnas prasības pārtikas - uzņēmumā ir pieejama par īpaši izdevīgu cenu.

Reklāmraksti