Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Teltis pasākumiem brīvā dabā

Teltis ir neatņemams komponents dažādos pasākumos, un tās spēj pildīt vairākas funkcijas. Ja arī Tev nepieciešams iznomāt telti, iepazīsties ar nepieciešamo informāciju un izvēlies tādu, kas atbilst Tavām prasībām.

Kādos gadījumos  var noderēt teltis?
Apstākļi, kāpēc teltis tiek izmantotas, ir ļoti dažādi. Lūk, daži no pasākumu veidiem, kuros telts mēdz būt svarīga sastāvdaļa:

  • Kāzās, kā arī dažāda veida svinībās un ballītēs teltīs var tikt izvietoti galdi, krēsli un pat deju grīda;
  • Svētkos, gadatirgos, sporta spēlēs teltis pasargā no nelabvēlīgiem laika apstākļiem;
  • Tās var tikt izmantotas arī celtniecībā un būvniecībā - ja ārā valda slikti laika apstākļi, ar telšu palīdzību iespējams nodrošināt darbu turpināšanu.

Kāpēc izvēlēties “Akurāts” sniegtos pakalpojumus?
SIA ”Akurāts” darbojas jau kopš 2005. gada, un šobrīd tas ir vadošais telšu iznomātājs Latvijā, kas savus pakalpojumus piedāvā arī Lietuvā un Igaunijā. Vērts pieminēt, ka:

  • Šīs firmas pakalpojumi tiek izmantoti arī tādos pasākumos kā Baltic Beach Party, Rīgas Svētki, Dziesmu un Deju svētki, tādējādi norādot uz ”Akurāts” kvalitatīvo darbību;
  • Uzņēmumā strādā kompetenti darbinieki, kuri ne tikai veic telšu montāžas un demontāžas darbus, bet arī konsultē gadījumos, kad pats vēl nezini, kāda telts nepieciešama Tavam pasākumam;
  • “Akurāts” klāstā atrodamas gan dažādu izmēru un formu teltis, gan arī galdi, krēsli, sildītāji, saliekamās skatuves, garderobes, dārza mēbeles un vēl dažāda veida aprīkojums, kas noderēs pasākuma īstenošanai. Ja Tev nepieciešama ne vien telts, bet arī aprīkojums, varēsi visu izīrēt vienkopus, kas noteikti būs ērtāk un ātrāk nekā tad, ja visu pārējo nāktos iznomāt pie cita pakalpojumu sniedzēja.

Kādi parametri jāaplūko pirms telts izīrēšanas?
Lai pasākums izdotos pilnībā, tam nepieciešams piemeklēt atbilstošāko telti. Šie ir daži no parametriem, kuriem vērts pievērst uzmanību:

  • Izmērs - mazākiem pasākumiem derēs kompaktākas teltis, savukārt lieliem sarīkojumiem ar daudzu cilvēku klātbūtni nepieciešama plašāka telpa;
  • Aprīkojums - vairākām teltīm pieejamas arī sienas, logi, galdi, krēsli. Tāpat teltīs iespējams ievietot gāzes sildītāju, kas lieti noderēs vēsajos gada mēnešos;
  • Forma - “Akurāts” piedāvājumā atrodamas arī teltis nestandarta formās. Piemēram, zvaigznes formas telts lieliski izceļas un ir piemērota dažādiem sporta pasākumiem, savukārt konusveida teltis rada īpaši svinīgu atmosfēru, tāpēc noderēs kāzās un citos nozīmīgos svētkos.

Grasies rīkot pasākumu, kurā nepieciešama telts? Tad zini, ka tieši Tavām vajadzībām piemērotu risinājumu spēs piedāvāt ”Akurāts” - Latvijā vadošais telšu un to aprīkojuma izīrētājs. Apmeklē mājaslapu akurats.lv jau tūlīt, lai laicīgi pieteiktos telts īrei!

Reklāmraksti