Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vajadzīga kredītlīnija? Ieskaties Ferratum Bank piedāvājumā!

Radušies neplānoti izdevumi, taču līdz algas dienai vēl dažas dienas? Vai varbūt jāīsteno kāda lielāka iecere, taču nedaudz pietrūkst finanšu līdzekļu? Tādā gadījumā var noderēt kredītlīnija – viens no aizdevumu veidiem, ko šobrīd salīdzinoši ātri un vienkārši var saņemt ar interneta starpniecību.  
Kredītlīnija paredz elastīgus aizņemšanās un atmaksas nosacījumus:

 • Kredītlimita ietvaros iespējams aizņemties tik bieži, cik nepieciešams;
 • Izņemto naudas summu var atmaksāt sevis izvēlētajā laika posmā, ik mēnesi veicot vismaz minimālo maksājumu


Kredītlīnija sniedz iespēju aizņemties tieši tik, cik konkrētajā situācijā nepieciešams un aizdevuma atmaksu pielāgot savam budžetam. Šis variants var kļūt par risinājumu, piemēram, situācijās, kad, nav zināma precīza summa, kas nepieciešama konkrētā mērķa sasniegšanai. Aizņemies tik, cik aktuāli konkrētajā brīdī un, ja nepieciešama papildus summa,  piesakies tai pat tad, ja iepriekšējā pilnā apmērā vēl nav atmaksāta.

Ferratum Bank kredītlīnija – aizņemies līdz 2000 eiro
Ja Tev aktuāla kredītlīnija, vērts aplūkot arī Ferratum Bank piedāvājumu:

 • Piesakies kredītlīnijai, aizpildot pieteikumu un iegūsti iespēju saņemt līdz 2000 eiro – izmantojot visu summu uzreiz vai arī vairākās reizēs;
 • Pirmās 30 dienas kredītlīniju izmanto bez maksas – ja izņemto naudas summu pilnā apmērā atdosi šajā laikā, par to netiks aprēķināta procentu likme;
 • Maksājumus veic tikai par to summu, ko kredītlimita ietvaros esi izmantojis – ja kredītlīnija pieteikta, bet netiek izmantota, nekādi maksājumi nav jāveic;
 • Ar katru atmaksātu maksājumu, tiek atjaunots arī pieejamā kredītlimita apmērs;
 • Papildus summai iespējams pieteikties savā lietotāja profilā jebkurā laikā – tādā gadījumā tiks pārrēķināts minimālais maksājums

Tas, cik liels būs piešķirtais kredītlimits, atkarīgs no kredītņēmēja maksātspējas un iepriekšējas sadarbības ar Ferratum Bank. Aizņemoties pirmo reizi, maksimālais kredītlimita apmērs ir 1000 eiro, turpmāk – 2000 eiro. 

Kas nepieciešams, lai noformētu kredītlīniju?
Pirms noformē kredītlīniju, izvērtē, vai atbilsti visām prasībām. Ferratum Bank kredītlīnija pieejama tiem Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kuri ir:

 • Sasnieguši vismaz 21 gada vecumu;
 • Ar regulāriem ienākumiem;
 • Ar pozitīvu kredītvēsturi

Kad esi izvērtējis savu atbilstību un iepazinies ar visiem līguma nosacījumiem, vari pieteikties kredītlīnijai, aizpildot pieteikumu Ferratum Bank interneta vietnē. Lai to izdarītu, nepieciešams ne tikai dators, bet arī mobilais tālrunis un konts kādā no Latvijā strādājošām bankām. Reģistrācijas veiksmīgai pabeigšanai nepieciešams arī uz Ferratum Bank kontu pārskaitīt 0,01 eiro, lai aizdevējs visdrošākajā veidā varētu pārliecināties par norādīto personas datu, tostarp bankas konta, atbilstību. 
Ja aizdevuma pieteikumu nosūtīsi aizdevēja darba laikā (darba dienās no plkst. 08.00 līdz plkst. 20.00, sestdienās no plkst. 09.00 līdz plkst. 18.00 un svētdienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00), lēmumu par kredīta piešķiršanu saņemsi dažu minūšu laikā. Ja tas būs pozitīvs, naudu savā bankas kontā saņemsi jau pavisam drīz. Tas, cik ātri tas notiks, lielā mērā atkarīgs no bankas darbības – visātrāk pārskaitījums notiek vienas bankas ietvaros.

Citas aizņemšanās iespējas
Kredītlīnija nav vienīgā aizņemšanās iespēja, ko piedāvā Ferratum Bank. Kredītņēmēju ērtībām pieejams arī īstermiņa aizdevums un patēriņa kredīts. Arī šie aizdevumi pieejami bez  laikietilpīgām formalitātēm vien dažu minūšu laikā. 

Īstermiņa aizdevums
Īstermiņa aizdevums noder dažādu īslaicīgu situāciju risināšanai, piemēram, kad jāapmaksā kāds steidzams rēķins vai jāsedz kādi citi salīdzinoši nelieli izdevumi. Ferratum Bank īstermiņa aizdevums tiek izsniegts līdz 400 eiro (noformējot kredītu pirmo reizi, maksimālā pieejamā summa ir 350 eiro) un jāatmaksā 30 dienu laikā. Noformējot kredītu pirmo reizi, tam netiek aprēķināti procenti -  pēc noteiktā perioda beigām būs jāatdod tikai tik, cik aizņēmies. Noformējot bezprocentu kredītu, jāņem vērā, ka šie nosacījumi attiecas tikai uz noteikto laika periodu – 30 dienām, tādēļ pirms tam izvērtē vai aizdevumu šajā laika posmā varēsi atmaksāt. 

Patēriņa kredīts
Lielāku plānu īstenošanai piemērots ir patēriņa kredīts, kas pieejams līdz 1500 eiro. Aizņemoties pirmo reizi gan šī summa būs mazāka – 1000 eiro. Maksimālais patēriņa kredīta atmaksas termiņš ir 12 mēneši. Aizdevuma atmaksa notiek veicot ikmēneša maksājumus saskaņā ar iepriekš noteiktu grafiku. 
Patēriņa kredīts var noderēt gan mājokļa labiekārtošanas darbiem, gan dažādu citu plānu īstenošanai. Pirms aizdevuma noformēšanas iepazīsties ar kredīta kalkulatorā atrodamo informāciju par plānoto ikmēneša maksājuma apmēru un samēro savas vēlmes ar iespējām. Jāņem arī vērā, ka patēriņa kredīts tiek piešķirts maksātspējīgām personām, kas sasniegušas vismaz 25 gadu vecumu. 

Kāpēc noformēt kredītu  Ferratum Bank?
Ferratum Bank savus pakalpojumus Latvijas iedzīvotājiem piedāvā kopš 2007. gada, šajā laika posmā kļūstot par uzticamu sabiedroto finanšu jautājumos. Aizdevējs rūpējas, lai saviem klientiem vienmēr varētu piedāvāt mūsdienīgākos un ātrākos risinājumus kreditēšanas jomā. 
Izvēloties Ferratum Bank, Tu saņemsi:

 • Iespēju saņemt sev piemērotāko aizdevumu;
 • Teicamu, mūsdienīgu un profesionālu apkalpošanu;
 • Darījumu konfidencialitāti un personas datu drošību

Ja vēlies saņemt ātru un efektīvu risinājumu, izvēlies Ferratum Bank aizdevumus!

Atbildīga aizņemšanās
Lai arī kredīta noformēšana mūsdienās ir diezgan vienkāršs un ātrs process, tomēr nevajadzētu aizmirst, ka tas tik un tā ir atbildīgs lēmums, kas prasa atbilstošu attieksmi. Pirms aizdevuma noformēšanas izvērtē gan tā nepieciešamību, gan savas iespējas to atmaksāt līgumā noteiktajā laikā. Atceries, ka laicīgi nenokārtotas kredītsaistības var ietekmēt gan Tavu finansiālo stabilitāti, gan iespējas noformēt kredītu nākotnē. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas!

Reklāmraksti