Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

ViaSMS – droši ātrie kredīti Jūsu mērķu īstenošanai

Ātrie kredīti nereti tiek saistīti ar jaunām iespējām. Un tie nav tikai tukši vārdi. Tādos gadījumos, kad steidzami ir nepieciešami papildu naudas līdzekļi neparedzētiem izdevumiem vai lielākiem dzīves plāniem, ātrie kredīti patiešām sniedz iespēju ātri un droši saņemt vajadzīgo naudas summu. Naudas aizņemšanās no radiniekiem vai draugiem var izraisīt dažādas ētiskas dabas problēmas, savukārt ātrie kredīti, kurus izsniedz droši un atbildīgi naudas aizdevēji, ir saņemami bez liekām formalitātēm un apkārtējo cilvēku informēšanas par naudas nepieciešamību Jūsu vajadzībām.

ViaSMS – drošs un atbildīgs naudas aizdevējs 
Naudas aizdevējs ViaSMS ir viens no populārākajiem ātro kredītu sniedzējiem Latvijā, kas piedāvā izdevīgus aizdevumus internetā.  Ja pietrūkst naudas līdz algai, vai ir nepieciešama lielāka naudas summa, piemēram, mājokļa remontam vai mašīnas iegādei, tad pie ViaSMS var izvēlēties dažādus aizdevuma veidus, kas atbilst Jūsu mērķiem un vajadzībām. 

Lai Jūs pārliecinātos par ViaSMS draudzīgumu, pirmo kredītu saņemsiet bez maksas, kas nozīmē, ka nav paredzēta komisijas maksa par izmantoto naudas summu.  Atdosiet tik, cik būsiet aizņēmies!

Aizdevums līdz algai no ViaSMS
Šāda veida ātrie kredīti ir piemēroti tādos gadījumos, kad steidzami ir nepieciešama salīdzinoši neliela naudas summa, bet līdz algas dienai vēl ir jāgaida. Aizņemoties pirmo reizi, ir iespējams saņemt līdz 250 EUR lielu naudas aizdevumu. Otrajā aizņemšanās reizē – līdz 350 EUR. Savukārt, ja aizņemsieties trešo reizi un turpmākās reizes, tad aizdevuma summa būs līdz 500 EUR.  Šādas nelielas naudas summas ir iespējams viegli atmaksāt no nākamās algas, tāpēc, ja Jums ir steidzami jāveic kāds maksājums vai jāiegādājas neatliekams pirkums, tad ātrie kredīti līdz algai Jums būs vispiemērotākie. 

Naudas kredīts no ViaSMS
Drošais naudas aizdevējs ViaSMS piedāvā naudas aizdevumu lielākiem dzīves plāniem. Šāda veida ātrie kredīti paredz naudas aizņemšanos līdz pat 1500 EUR apmērā. Naudas kredīts no ViaSMS ir labs risinājums, ja ātri ir vajadzīga attiecīgā summa, jo, piesakot aizdevumu, Jums nebūs nepieciešama ķīla vai galvotājs. 

Naudas aizdevuma atmaksas termiņi
Tā kā ātrie kredīti tiek izsniegti lielāku un mazāku summu apmērā, arī atmaksas termiņi ir dažādi. Pie ViaSMS Jūs varat aizņemties:
• Aizdevumu līdz algai ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām.
• Naudas kredītu ar atmaksas termiņu no 3 līdz pat 12 mēnešiem.

Iespējas ar ViaSMS:
• Ja norādītajā termiņā aizņēmuma summu nav iespējams atmaksāt, tad ViaSMS piedāvā pagarināt atmaksas termiņu uz 7, 14 vai 30 dienām
• Aizņemoties naudas kredītu, Jūsu ērtībām ViaSMS piedāvā saskaņot Jūsu finansiālās iespējas ar ikmēneša maksājumu apjomu, sadalot kopējo līguma summu vienādos maksājumos. Tādā veidā, izvēloties īsāku vai garāku atmaksas termiņu, Jūs varēsiet sabalansēt savus ikmēneša ienākumus ar izdevumiem.

Īstenojiet savus plānus ar ViaSMS!
Ātrie kredīti no ViaSMS ir ērts un drošs veids, kā ātri saņemt nepieciešamo naudas summu neparedzētu izdevumu segšanai vai kādu lielāku mērķu realizēšanai. Nepieciešama vien ātra reģistrācija ViaSMS mājaslapā, un ātrie kredīti tikai 15 minūšu laikā tiek pārskaitīti uz Jūsu bankas kontu. Svarīgākais ir atcerēties, ka ātrie kredīti ir finansiāla atbildība, tāpēc pirms aizņemšanās ir rūpīgi jāizpēta visi līguma nosacījumi un jāizvērtē savas iespējas kredītu atmaksāt. 

Izvēlieties Jums piemērotāko naudas aizdevumu un piesakiet to pie ViaSMS! Pirmais kredīts bez procentu maksājumiem, izdevīgas procentu likmes un lojāla attieksme pret klientiem – tikai dažas no priekšrocībām pie ViaSMS. Uzziniet vairāk ViaSMS.lv! 

Reklāmraksti