Basketbols. «Jelgava», zaudējot LU studentiem, vājina izredzes uz iekļūšanu «play-off»

Spēlē ar «Latvijas Universitātes» komandu vēlā svētdienas vakara izbraukumā BK «Jelgava» komandai ļoti neveiksmīga izrādījās otrā ceturtdaļa, ko zaudējot ar 9:30, jelgavnieki vairs nespēja kompensēt «izsēto» un visā spēlē piekāpās ar 73:84.

Pēc labi uzsāktas spēles (pēc 10 minūtēm – 25:19) otrajā ceturtdaļā jelgavnieki netika galā ar «Latvijas Universitātes» mainīto taktiku, kad laukumā tika sūtīts garais spēlētājs Zintis Plivda (7 punkti un 12 atlēkušās bumbas). «Mums nebija ko likt pretī studentu centram, bet pārorientēties nespējām pietiekami ātri, tāpēc beigās pietrūka spēka,» atzina BK «Jelgava» galvenais treneris Mareks Bajārs. «Protams, turpināsim cīnīties, bet izskatās, ka pirmajā sešniekā un «play-off» mačos netiksim.»

Rezultatīvākais BK «Jelgava» rindās bija Kristaps Kanbergs ar 22 punktiem,  uzvarētāju labā Armands Ošiņš guva 20 punktu.

Jelgavniekiem tā bija ceturtā neveiksme pēdējos četros mačos. Līdz ar šo panākumu «Latvijas Universitāte» (8 uzvaras, 14 zaudējumu) apsteidza «Jelgavu» (8 uzvaras, 16 zaudējumu) turnīra tabulā, nobīdot mūsējos uz desmito pozīciju.

Nākamo spēli BK «Jelgava» 12.februārī izbraukumā aizvadīs ar septītajā pozīcijā esošo «Barons kvartāls» (11 uzvaras, 13 zaudējumu) komandu. (Sestajā vietā esošajai «Jūrmala/ Fēnikss» vienībai ir 13 uzvaras un 10 zaudējumi.)