"Doks" un "Ķepas" SSC kausā turpina bez zaudējumiem (FOTO) 1

Divas komandas – "Doks" un "Ķepas" – turpina Jelgavas SSC basketbola kausa izcīņas turnīru ar perfektu bilanci. Abas vienības demonstrē lielu cīņas sparu un degsmi uzvarēt, nopietni piesakoties uz galveno trofeju. Savukārt sīva spēkošanās norit arī par pārējām pozīcijām, jo izslēgšanas spēlēs iekļūs astoņas no 11 vienībām.

Sacensību 7. kārta iesākās ar "Armets" basketbolistu uzvaru pār "Rokijiem" ar 65:50. Turnīra rezultatīvākais spēlētājs Andris Justovičs uzvarētāju rindās izcēlās ar 29 punktiem, bet zaudētājiem pa deviņiem "ačiem" savāca Toms Zvirbulis un Ervīns Vēveris. Spraigs duelis izvērtās starp "JNSC/Sesava" un "NĪP", kas spēja atspēlēties un noturēt mača galotnē sešu punktu pārsvaru – 49:43. "NĪP" komandā Ģirts Pommers sakrāja 17 punktus un 11 atlecošās bumbas. Sesavniekiem 14+10 savāca Armands Kļimovskis. Arī "Valauto" basketbolisti maču iesāka gurdeni un, atrodoties iedzinēju lomā, spēja atspēlēt 14 punktu deficītu, un ar 69:63 pieveikt Dobeles "Skandiju". Jānis Tiltiņš kaldināja uzvaru ar 21 punktu, bet pretinieku nometnē 14 punkti Mārtiņam Jermancānam. Uzvaru sēriju pagarinājuši "doki", kas pārliecinoši pieveica ne visai veiksmīgi spēlējošo "Ozola" komandu ar 63:48. "Doku" līderis Kaspars Neimanis spēles protokolā atzīmējās ar 20 punktiem. Zaudētāju vienībā Oskars Liepiņš izcēlās ar 18. Kārtas pēdējā mačā "Ķepām" sparīgu pretestību izrādīja "Kultūra", taču turnīra līderi bija pārāki ar 75:67. Jēkabs Rozītis sekmēja uzvaru ar 20 punktiem un vairākiem iespaidīgiem "slam-dunk", savukārt "Kultūras" komandā Jānis Bērziņš bija rezultatīvākais vīrs ar 25 punktiem.

"Ķepas" turpināja ar uzvaru arī Jelgavas SSC kausa 8. spēļu kārtā, dienas pirmajā mačā ar 70:60 uzvarot "NĪP" basketbolistus. Matīss Rozītis "Ķepām" palīdzēja ar 17 punktiem, bet zaudētājiem Mārtiņš Ivanovs sakrāja 19. Neveiksmju sērija turpināja vajāt "Ozola" vienību, kas sešu vīru sastāvā piedzīvoja sagrāvi pret "Armetu" – 61:98. Kaspars Plinka tika pie 15 punktiem, bet uzvarētāju komandā Gatis Justovičs izcēlās ar "triple-double" jeb trīs statistikas kategorijās sakrājot divciparu skaitļus – 10 punkti, 13 atlecošās bumbas un 13 rezultatīvas piespēles, bet brālis Andris Justovičs piebalsoja ar 27 punktiem. Pārliecinoša uzvara "Doku" rēķinā, kas otrajā ceturtdaļā salauza "Valauto" pretestību un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 83:67. Kristers Tomass, iesaistoties spēlē no rezervistu soliņa, izcēlās ar 18 punktiem, savukārt "Valauto" komandā Jēkaba Roziņa kontā – 20. Cīņā par iekļūšanu izslēgšanas spēļu zonā svarīgu uzvaru guva "Skandija" spēlētāji, kas ar 65:60 svinēja uzvaru pār "Rokijiem". Dobelniekiem produktīvākais ar 16 punktiem bija Artūrs Turiks, bet "Rokiju" sastāvā Valdis Miķelsons guva 17. Savukārt turnīra pastarīšu duelī pie pirmā panākuma tika "Vilki", kas ar 56:54 pieveica "JNSC/Sesava". Toms Drusts izcēlās ar 20 punktiem un kļuva par "Vilku" rezultatīvāko spēlētāju, bet sesavniekiem 12 punkti Mārim Kučinskim.

Šajā nedēļas nogalē sacensībās ir neliels pārtraukums, taču jau nākamās kārtas spēles atsāksies Jelgavas sporta hallē 19. novembrī. Spēļu sākums paredzēts no pulksten 16.


Turnīra tabula:

"Ķepas" 8 – 0,

"Doks" 7 – 0,

"Armets" 6 – 2,

"Valauto" 5 – 2,

"NĪP" 4 – 3,

"Kultūra" 3 – 4,

"Skandijs" 3 – 4,

"Ozols" 2 – 5,

"Rokiji" 1 – 6,

"Vilki" 1 – 6,

"JNSC/Sesava" 0 – 8.


Foto: Nils Jaunsubrēns (no "Armets" un "Rokiju" spēles)

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Basketbols