Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gribi kļūt par brīvprātīgo Eiropas U16 čempionātā?

2014. gada FIBA Eiropas U16 čempionāta rīkotāji aicina brīvprātīgos iesaistīties vasaras lielākajā sporta notikumā Latvijā, kas 20.-30. augustā risināsies Liepājā, Grobiņā, Ogrē un Rīgā.

Brīvprātīgie būs pirmās personas, kurus satiks un iepazīs viesi no Spānijas, Somijas, Lietuvas, Serbijas, Ukrainas, Grieķijas, Turcijas un vēl astoņām Eiropas valstīm. Brīvprātīgo darbs iepriekšējās vasarās ticis augstu novērtēts, jo 2009., 2011. un 2013. gadā rīkotie basketbola čempionāti tika atzīti par gada sporta notikumiem Latvijā.

Lai kļūtu par brīvprātīgo, jāsūta pieteikums uz e-pastu loc@lbs.lv ar atzīmi “Brīvprātīgais”. Pieteikumā jānorāda savs vārds, uzvārds, vecums un kontaktinformācija (telefons, e-pasts), kā arī jāatzīmē, kurā no brīvprātīgo posteņiem jaunietis būtu gatavs rīkoties: 1) komandu atašejs, 2) akreditācija un informācijas centrs, 3) biļešu kontrole, 4) bumbu puiši.

Jautājumu gadījumā iespējams sazināties ar čempionāta sporta menedžeri Zani Jurjāni (telefons 26198966). 
Pretendentu priekšrocības ir angļu valodas zināšanas (par priekšrocību tiks uzskatītas arī poļu, krievu, franču, spāņu, turku, ukraiņu un lietuviešu valodu zināšanas), iespēja sacensību laikā uzturēties pilsētās, kurās notiks čempionāta spēles, interese par basketbolu, entuziasms, gatavība uzņemties izaicinājumus un palīdzēt, kā arī iespēja piedalīties apmācību seminārā. 
Latvija otro reizi rīko Eiropas U16 čempionātu basketbolā vīriešiem (2001, 2014). Sacensībās piedalās 1998. gadā dzimuši un jaunāki spēlētāji. Latvijas labākais rezultāts kadetu turnīros ir piektā vieta 1999. gada Eiropas čempionātā Slovēnijā, savukārt 2011. gadā Čehijā izcīnīta sestā vieta.

Latvijas valstsvienība B grupā Ogrē sacentīsies pret Grieķiju (20. augustā plkst. 18:30), Horvātiju (21. augustā plkst. 18:30) un Bosniju-Hercegovinu (22. augustā plkst. 18:30). A grupā spēlēs Serbija, Somija, Turcija un Lietuva. Pārējās astoņas komandas mērosies spēkiem Liepājā un Grobiņā (C grupā – Vācija, Polija, Francija, Dānija; D grupā – Itālija, Krievija, Spānija, Ukraina).

Pievieno komentāru

Basketbols