"Jelgava/LLU" piedzīvo nokdaunu Līvānos 3

Zaudējumu ar graujošu rezultātu Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas čempionāta izbraukuma spēlē piedzīvojusi "Jelgava/LLU" vīru komanda, kas mājiniekiem piekāpās ar 77:123, piedzīvojot nokdaunu jau pirmajā ceturtdaļā.

Nokdauns – stāvoklis boksa cīņā, kad bokseris ir notriekts zemē, bet deviņu sekunžu laikā spēj piecelties un turpināt cīņu. Jelgavnieki turpināja cīņu pēc pirmās ceturtdaļas, kura tika zaudēta ar 11:31. Arī otrajā spēles ceturksnī neizdevās atgūties – 19:36. Lai arī otrajā puslaikā spēle nedaudz izlīdzinājās, tomēr arī abās nākamajās ceturtdaļās pārāki bija "Līvānu stikls" basketbolisti, kas sagādāja "Jelgava/LLU" komandai zaudējumu ar vislielāko punktu starpību, kopš komanda startē LBL-2 čempionātā.

Andris Justovičs mačā guva 19 punktus un izcīnīja piecas atlecošās bumbas, bet Kaspara Neimaņa un Kalvja Krūmiņa kontā – katram pa 13 punktiem.

Pretinieku komandā Rihards Strauts sakrāja 47 punktus, atkārtojot LBL-2 līgas visu laiku lielāko rezultativitātes rekordu.

Gata Justoviča komandai tagad būs nedaudz lielāka pauze starp spēlēm, kā bija ierasts līdz šim, lai sagatavotos B grupas otrā apļa pēdējām divām spēlēm. 24. novembrī jelgavniekiem plānota spēle viesos pret "Liepājas/LSSS" komandu, bet 30. novembrī pulksten 20 Jelgavas Sporta hallē cīņa ar BJBS "Rīga/KP BA/DSN".