«Jelgavas» basketbolistiem smaga sagrāve Ventspilī 1

Šīs sezonas lielāko zaudējumu piedzīvojis basketbola klubs "Jelgava", kas 14.novembrī "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas izbraukuma spēlē ar 53:102 atzina BK "Ventspils" pārākumu.

Jau pēc pirmajām nospēlētajām desmit minūtēm, kuras sekmīgāk aizvadīja Kārļa Muižnieka vadītie Latvijas vicečempioni, bija skaidrs, ka šis mačs būs formalitāte. Pēc pirmās ceturtdaļas ventspilnieki atradās vadībā ar 33:13. Arī nākamajā spēles nogrieznī sekmīgāki bija mājinieki, bet jau mača trešajā ceturtdaļā BK "Ventspils" basketbolisti veica vēl vienu jaudīgu izrāvienu ar 23:8. Lai arī spēles liktenis jau bija izšķirts priekšlaicīgi, tomēr "ventiņu" apetīte nebija remdēta un pēdējās spēles desmit minūtēs pārsvars tika palielināts vēl par deviņiem punktiem.

Jelgavnieki šodienas spēlē atpūtu deva savam uzbrukuma līderim Kristapam Gludītim. Arī komandas kapteinis Agnis Čavars laukumā pavadīja vien deviņas minūtes, tādējādi spēlē pret "Ventspili" lielāks spēles laiks tika komandas tālākajiem rezervistiem.

Šīs sezonas rezultatīvākais sniegums Andrim Justovičam, kurš nepilnās 29 minūtēs guva 13 punktus. A.Justovičs šajā spēlē starp jelgavniekiem arī rezultatīvākais. Diemžēl neviens no pārējiem BK "Jelgava" spēlētājiem vairāk par desmit punktiem neguva.

Jāatzīmē, ka pirmo reizi šajā sezonā ar punktu guvumu atzīmējās Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēknis Maksims Husko, savukārt līdz šim lielākais spēles laiks un rezultatīvākā spēle Jānim Bērziņam – 5 punkti 19 minūtēs.

Pēc piedzīvotā zaudējuma BK "Jelgava" LBL turnīra tabulā ar trīs uzvarām un pieciem zaudējumiem ieņem 7.vietu.

Nākamo spēli "Jelgavas" basketbolisti aizvadīs 22.novembrī pulksten 17, kad Zemgales Olimpiskajā centrā tiksies ar BK "Jēkabpils" vienību, kas šajā sezonā reiz jau uzveikta.