"Jelgavas/LLU" basketbolisti piedzīvo pirmo zaudējumu

Pērnā gada Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2. divīzijas čempionvienība "Jelgava/LLU" 2. novembra vakarā izbraukumā ar 68:72 piedzīvoja zaudējumu pret "Ventspils Augstskolas" komandu, pārtraucot četru uzvaru sēriju.

"Jelgava/LLU" spēles pirmo ceturtdaļu zaudēja ar 15:20. Arī otrajā ceturksnī mājinieki bija sekmīgāki un vēl vairāk palielināja pārsvaru, puslaiku noslēdzot savā labā ar 36:27. Pēc lielā pārtraukuma jelgavnieki atguvās un ne tikai sadeldēja rezultāta starpību un izlīdzināja spēli 52:52. Pakaļdzīšanās bija atņēmusi daudz spēka, un gados jaunie ventspilnieki sparīgi turējās pretim, tikmēr "Jelgavas/LLU" spēlētāji turpināja uzbrukt grozam ar gaužām zemu metienu precizitāti, piedzīvojot pirmo zaudējumu ar 68:72.

"Spēles gaitu noteikti ietekmēja arī mūsu komandas spēlētāju ikdienas nogurums darbā, kā arī noteikti trīs stundu brauciens, tādēļ sākums izdevās miegains. Lai arī visos galvenajos statistikas rādītājos bijām labāki, tomēr sliktā metienu precizitāte mūs iegāza, un tas bija galvenais zaudējuma iemesls. Šis mačs noteikti bija uzvarams," analizē BK "Jelgava/LLU" galvenais treneris Gatis Justovičs. "Komandai nevarēja palīdzēt aizsargi Kalvis Krūmiņš un Toms Bitītis, tādēļ uzbrucējiem bieži nācās pildīt saspēles vadītāja funkcijas, patērējot daudz enerģijas, kas ietekmēja arī metienu precizitāti. Šī bija laba iespēja tiem spēlētājiem, kas laukumā regulāri netiek pie lielāka spēles laika, taču arī viņu pienesums nespēja ietekmēt mača gaitu. Tagad cītīgi gatavosimies spēlei pret Kandavas sportistiem."

Salvis Mētra pēc savainojuma izārstēšanas atgriezās ar 27 punktu guvumu, astoņām atlecošajām bumbām un septiņām rezultatīvām piespēlēm. Jēkabs Rozītis sakrāja 19 punktus un astoņas bumbas zem groziem, bet Andris Justovičs guva 11 punktus un pirmo reizi sezonā nespēja realizēt nevienu tālmetienu.

Nākamā spēle jelgavniekiem plānota 10. novembrī, kad izbraukumā būs jātiekas ar "Kandava/COMPOR" vienību, bet nākamā mājas spēle paredzēta 14. novembrī pulksten 20 pret "OC Limbaži".


LBL-2, 2.novembris

Ventspils Sporta halle

"Ventspils augstskola"–BK "Jelgava/LLU" 72:68 (20:15, 16:12, 16:25, 20:16)

Jelgava: S.Mētra 27+8ab+7rp, J.Rozītis 19+8ab, A.Justovičs 11+6ab, J.Bērziņš 7, J.Atelbauers 2+6ab, U.Feldmanis 2, E.Kravinskis, K.Neimanis, T.Ziemelis, E.Satovskis.


Turnīra tabula:

"Ventspils augstskola" 3 – 3, 9p.,

BK "Jelgava/LLU" 4 – 1, 9p.,

"Kandava/COMPOR" 4 – 1, 9p.,

BK "Saldus" 2 – 3, 7p.,

"OC Limbaži" 2 – 2, 6p.,

"Rīga/Rīdzene" 0 – 5, 5p.


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Basketbols