Kristaps Pļavnieks sezonas gatavošanos uzsāks pie «Ogre/Kumho Tyres»

Jelgavas basketbolists Kristaps Pļavnieks, kurš savas iepriekšējās divas sezonas aizvadīja «Aldara» Latvijas Basketbola līgas (LBL) klubā BK «Jelgava», pievienojies citam Latvijas klubam – «Ogre/Kumho Tyres» – un gatavojas jaunajai sezonai. K.Pļavnieks līgumu noslēdzis uz vienu gadu.

1995. gadā dzimušais saspēles vadītājs, kurš savas karjeras laikā pārstāvējis Latvijas U16, U18 un U20 izlasi, kā arī vairākas sezonas titulēto Latvijas flagmani «VEF Rīga», pagājušās divas sezonas itin sekmīgi aizvadīja basketbola kluba «Jelgava» rindās, kļūstot par vienu no komandas līderiem. Ņemot vērā to, ka «Jelgava» nav pieteikusies LBL 26. sezonas čempionātam, K.Pļavnieks pievienojies citam LBL klubam – «Ogre/Kumho Tyres».

«Ogres vienība nākamajā sezonā plāno piedalīties arī Baltijas Basketbola līgā (BBL), tādēļ par savu izvēli esmu apmierināts. Būs iespēja spēlēt arī starptautiskā arēnā un uzkrāt lielāku pieredzi,» stāsta K.Pļavnieks.

2015./2016. gada sezonā «Aldara» LBL čempionātā K.Pļavnieks aizvadītajās 35 spēlēs izcēlās ar vidēji 13,9 punktiem (6. labākais rādītājs visā līgā) un 3,5 rezultatīvām piespēlēm (13. labākais rādītājs visā līgā). Šajā sezonā perspektīvais basketbolists nopelnīja arī iespēju piedalīties LBL Zvaigžņu spēlē. Savu pagājušās sezonas spožāko spēli jelgavnieks aizvadīja tieši pret ogrēniešiem, kad 2016. gada 2. marta spēlē K.Pļavnieks izcēlās ar 33 gūtiem punktiem, četrām rezultatīvām piespēlēm un 12 izprovocētiem noteikumu pārkāpumiem un palīdzēja savai komandai pagarinājumā pieveikt pretinieku ar 98:97.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Basketbols