LLU otrais panākums Studentu basketbola līgā

3.novembrī Jelgavas sporta hallē Studentu Basketbola līgas (SBL) spēlē Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) vīriešu komanda ar 103:67 sagrāva Banku augstskolas studentus un izcīnīja otro uzvaru.

Trenera Gata Justoviča vadītie LLU basketbolisti spēli iesāka ļoti sparīgi, pielietojot zonas presingu visā laukumā un jau pirmajās trīs ar pusi minūtēs panākot iespaidīgu pārsvaru 19:0. Pirmo ceturtdaļu mājinieki noslēdza savā labā ar 27:10.

Atlikušajās trijās ceturtdaļās (25:18, 30:13, 21:26) Jelgavas studenti turpināja iesākto, vienu brīdi panākot pat 47 punktu pārsvaru un neatstājot BA basketbolistiem ne mazāko cerību uz uzvaru.

LLU komandā rezultatīvākais spēlētājs bija Uvis Strogonovs, kurš sakrāja 29 punktus, savukārt Jānis Bērziņš atzīmējās ar 19 punktiem un piecām rezultatīvām piespēlēm. Kaspars Paegle izcēlās ar 12 punktiem un astoņām atlecošajām bumbām.

Pēc izcīnītās uzvaras Latvijas Lauksaimniecības universitātes vīru komanda turnīra tabulā pakāpusies uz augsto otro vietu, atpaliekot no Latvijas Universitātes, kas šosezon ir galvenie favorīti un līdz šim trīs spēles izcīnījuši trīs uzvaras.

Nākamos spēli LLU basketbolisti aizvadīs 10.novembrī, kad izbraukumā tiksies ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas komandu, kur līdz šim vēl tikusi pie panākuma.