Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēniem vasarā piedāvā sportiskas aktivitātes

Sākot no 1.jūlija, Jelgavas Sporta servisa centrs sadarbībā ar jauno treneri Gati Justoviču aicina skolas vecuma bērnus un jauniešus piedalīties vispārējās fiziskās sagatavotības sporta nodarbībās ar basketbola elementiem. Pieteikties aktivitātēm var treniņu procesa norises vietā Jelgavas Sporta hallē, Mātera ielā 44a.

Bērniem un jauniešiem ir dabiska vēlme atrasties nemitīgā kustībā, jo īpaši vasaras mēnešos. Mērķtiecīgas fiziskas aktivitātes palīdz bērniem attīstīt ne tika dažādas fiziskas īpašības (spēku, ātrumu, izturību u.tml.), bet arī veidot un nostiprināt dažādas rakstura īpašības - prieku un labsajūtu, pašpietiekamību un cīņas sparu, vienlaikus attīstot socializēšanās un apgūšanas prasmes.
Bezmaksas sporta nodarbību mērķis ir iesaistīt bērnus un jauniešus fiziskās aktivitātēs, kas veicinātu viņu veselības un labsajūtas uzlabošanos. Paralēli fiziskās sagatavotības stiprināšanai, apgūt basketbola spēles elementus un rast iespēju lietderīgi pavadīt brīvo laiku. Visas sporta nodarbības vadīs treneris Gatis Justovičs, vairāk informācijas par nodarbībām, zvanot pa tālr. 20010863.

Pievieno komentāru

Basketbols