„Biolars/Jelgava” Latvijas kausa izcīņu sāk ar uzvaru Ozolniekos (FOTO)

Ar ceturtdaļfināla spēlēm sākusies Latvijas kausa izcīņa volejbolā vīriešiem, kas pirmās kārtas pārī savedusi kopā divas mūspuses vienības – „Credit24” meistarlīgā spēlējošo „Biolars/Jelgava” un VK „Ozolnieki” no Nacionālās līgas.

Abu pirmā tikšanās norisinājās 4. decembra vakarā Ozolnieku Sporta nama zālē, kas gan savu parametru, gan aktīvo līdzjutēju dēļ viesiem vienmēr prasījusi zināmu pielāgošanos. Arī šoreiz spēli krietni pārliecinošāk sāka mājinieki, pirmo setu noslēdzot ar 25:23 savā labā un arī otrajā līdz pusei turēdamies punkts punktā. Pēc līdzīgā 13:13 uz tablo vēl bija arī 14:13 „Ozolnieku” labā, tomēr augstākā līmenī rūdītie „Biolars/Jelgava” vīri, arvien biežāk dažādojot uzbrukuma variantus un pieliekot blokā, pamazām sāka uzņemt apgriezienus, izvirzījās trīs četru punktu vadībā, ko arī līdz seta beigām vairs neatdeva (25:20).

Trešajā setā jau mājinieku pārliecība izskatījās manāmi cietusi, un izdevās tikt tikai līdz 13 punktiem. Ceturtajā 7:7 vēl solīja atgriešanos, kas diemžēl tomēr nenotika. „Ozolniekiem” 16:25, un no iekļūšanai pusfinālā nepieciešamajām divām uzvarām pirmo svinēja „Biolars/Jelgava”.

Rezultatīvākie jelgavnieku spēles statistikā – Kārlis Levinskis ar 20, Ruslans Sorokins ar 14 un Gatis Slavēns ar 12 punktiem, ozolnieku rindās 11 Edgaram Jusim un 10 Emīlam Elksnītim. Labākā spēlētāja balvas toties izpelnījās Aigars Sniedzāns no „Biolars/Jelgava” komandas un Mārtiņš Liniņš Ozolnieku vienībā.

Abu komandu nākamā tikšanās 11. decembrī Jelgavas Sporta hallē.