„Biolars/Jelgava” līdzīgā cīņā piedzīvo zaudējumu LČ ceturtdaļfināla pirmajā spēlē (FOTO)

„Biolars/Jelgava” vīru volejbola komanda sestdien Zemgales Olimpiskā centra hallē aizvadīja „Credit24” meistarlīgas Latvijas čempionāta ceturtdaļfināla spēli pret „OC Limbaži/MSĢ” vienību un divu stundu ilgā cīniņā piekāpās viesiem ar 1:3.

„Es pat sacītu, ka tas nebija cīniņš, bet īsta kauja,” par spēli, kuras liktenis izšķīrās tikai setu galotnēs, teic komandas menedžeris Andrejs Jamrovskis.

Pirmie divi beidzās ar 22:25 un 23:25, bet trešo mājinieki ar 28:26 noslēdza savā labā. Punkts punktā ar treneru izmantotiem minūtes pārtraukumiem aizritēja arī ceturtais sets. Pēc 23:23 pirmie pie setbumbas tika mājinieki, taču to neizdevās realizēt. Pēc 24:25 jelgavnieki vēlreiz izlīdzināja rezultātu, bet noslēgumam veiksmes pietrūka.

Treniņā lauzta pirksta dēļ uz notikumiem no malas diemžēl bija jānoraugās vienam no komandas līderiem Aivim Āboliņam. Rezultatīvākais ar 26 punktiem statistikā bija Maksims Morozovs, 20 Mārim Lancmanim, pa 10 – Gatim Slavēnam un Ralfam Ozoliņam. Šodien, 24. februārī, pulksten vienos dienā mūsējiem jau atbildes spēle Limbažos.