Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«A-Z Boulings» pārstāvim Artūram Ļevikinam – ceļazīme uz Ķīnu

Pasaules Kausa Nacionālās atlases sacensību Latvijas finālā vīriešu konkurencē visās kārtās «sausās» uzvaras guva Jelgavas kluba «A-Z Boulings» pārstāvis Artūrs Ļevikins, izcīnot ceļazīmi uz «Qubica AMF World Cup» finālu, kas šogad norisināsies Ķīnas pilsētā Šanhajā. Vienā no spēlēm Artūram izdevās uzmest maksimālo rezultātu – 300 punktu –, kas šajās Latvijas mēroga sacensībās vēl nevienam nebija izdevies.

Latvijas spēcīgākie sporta boulinga spēlētāji jauno sezonu atklāja septembra sākumā ar nacionālā līmeņa sacensībām – «Qubica AMF» Pasaules kausa Nacionālās atlases sacensību fināliem, pastāstīja «A-Z Boulinga» vadītājs Aivars Zizlāns. Sacensībās piedalījās iepriekšējie un esošie Latvijas čempioni: pieckārtējais Latvijas čempions Artūrs Ļevikins, četrkārtējā čempione Marija Tkačenko, trīskārtējais čempions Nikolajs Ovčiņņikovs, divkārtējā čempione Elizabete Gorina, kā arī Latvijas čempioni Pēteris Cimdiņš, Veronika Hudjakova, Aleksandrs Ručevics un Tatjana Kožemjakina.

Pasaules kausa atlases sacensības norisinājās četros posmos, kuriem sekoja pusfināla un fināla kārtas. Likme bija augsta, jo nacionālās atlases uzvarētāji iegūst tiesības pārstāvēt Latviju vienā no prestižākajām pasaules sacensībām – «Qubica AMF World Cup». Šogad tās norisināsies Šanhajā, Ķīnā.

Šogad Jelgavas komandu «A-Z Boulings» pārstāvēja četri sportisti. Latvijas vicečempions Ivars Vinters nespēja kvalificēties finālam, gūstot traumu, un ierindojās 14. vietā. Pirmajam Latvijas čempionam Aleksandram Ručevicam – 19. vieta. «A-Z Boulinga» līdere Reina Smikarsta un viens no stiprākajiem vīriešu kārtas pārstāvjiem Artūrs Ļevikins pirmo kārtu pārvarēja bez problēmām.

Pusfinālā ar rezultātu 1:2 Reina piekāpās četrkārtējai Latvijas čempionei Marijai Tkačenko, bet cīņā par 3. vietu arī ar 1:2 zaudēja Latvijas čempionei Veronikai Hudjakovai. Kopvērtējumā Reina ieguva 4. vietu. To tomēr nevar uzskatīt par neveiksmi – Jelgavas kluba sportiste vēl atgūst savu fizisko formu pēc slimības.

Vīriešu konkurencē A.Ļevikins ceturtdaļfinālā uzvarēja Jāni Zemīti, pusfinālā – Julianu Visocki, finālā – Jāni Dzalbu. Šī ir astotā uzvara «A-Z Boulingam» – piecas reizes uzvarējis Artūrs, divas reizes – Baiba Baltmane, vienreiz – Adīna Kindzule.

Artūrs kopā ar atlases sacensību uzvarētāju sieviešu konkurencē Mariju Tkačenko dodas uz Šanhaju pārstāvēt Latviju.

Jelgavas kluba «A-Z Boulings» vadītājs un A.Ļevikina treneris Aivars Zizlāns uzskata, ka Artūra panākums ir labs stimuls jaunajiem boulinga entuziastiem, kas attīsta savus talantus Jelgavas «A-Z Boulinga akadēmijā».


Foto: «A-Z Boulings»

Pievieno komentāru

Citas ziņas