Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar paceltajām teju 140 tonnām aucenieki pagaidām vienpadsmitie spēcīgākie (FOTO)

139 930 kilogramu – tāds ir sacensībās «Latvijas spēcīgākā pilsēta» aucenieku pacelto kilogramu skaits, ierindojot pilsētu 11. vietā Latvijas pilsētu kopvērtējumā.

«Trīs stundu laikā svaru stienis nevienu brīdi neapstājās, un pat pēc doto trīs stundu iztecēšanas paši dedzīgākie vēlējās vēlreiz izmēģināt uzspiest svaru stieni,» stāsta projekta pārstāve Loreta Vītiņa. Savu ieguldījumu Auces pilsētas rezultātam deva 32 dāmas, tikpat jauniešu līdz 18 gadu vecumam un 94 vīri. Uzspiežot 20 kilogramu svaru stieni 68 reizes, dāmu konkurencē uzvarēja Vēsma Lazdiņa. Bet 2. vietā ar 40 reizēm palika Irēna Latiša, 3. vietā ierindojās Gita Linde, kura svaru stieni uzspieda 35 reizes.

Jauniešu līdz 18 gadu vecumam grupā labākais bija Normunds Zakulis, kurš 20 kilogramu svaru stieni uzspieda 105 reizes. Tikai nedaudz ar 100 uzspiestajām reizēm no Normunda atpaliek Tims Austis, bet 3. vietā palika Heinriks Bērmanis, kurš svaru stieni uzspieda 70 reižu.

Jaunieši un dāmas mērojās spēkiem 20 kilogramu svaru stieņa spiešanā, bet vīriem svaru stienis svēra 50 kilogramu. Vīru konkurencē 1. vietu izcīnīja Toms Bankevics (87 reizes). Aiz Toma 2. vietā ar uzspiestajām 64 reizēm ierindojās Ingus Sāvičs, bet 3. vietā palika Agris Zvirbulis (57 reizes).

Pilsētu konkurencē patlaban 1. vietu ar paceltajiem 255 440 kilogramiem ieņem Bauska, 2. vietā ar 207 790 kilogramiem ierindojas Jēkabpils, bet 3. vietā ar 198 650 kilogramiem – Ogre.

Jāatgādina, ka 2015. gadā, lai iekļūtu trīs spēcīgāko pilsētu vidū, pilsētas aizstāvjiem vajadzēja kopā pacelt vairāk nekā 200 000 kilogramu. Šogad tikai Bauska un Jēkabpils ir pārsniegušas šo robežu, un Bauska ir pieteikusi sevi Latvijas pašas spēcīgākās pilsētas titulam.

Projektu «Latvijas spēcīgākā pilsēta» atbalsta Latvijas Sporta federāciju pārvalde kā sabiedriski nozīmīgu tautas sporta projektu.

Plašāka informācija par sacensību noteikumiem un iepriekšējo posmu rezultātiem pieejama projekta mājas lapā: www.specigakapilseta.lv.

Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Citas ziņas