Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Arī jelgavnieces tiek pie starptautiskā turnīra «Baltic Flower 2016» medaļām (FOTO)

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas treneres Irinas Smelovas audzēknes Poļina Valaine, Zlata Karpoviča, Anna Murikova un Karolīna Mizūne iekaroja vietas uz goda pjedestāla starptautiskajā turnīrā «Baltic Flower 2016», kas savā septītajā gadā Jelgavā pulcēja ap 340 dalībnieču no septiņām valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas, Vācijas un Polijas. 

Ar senioru jeb pieaugušo grupas sacensībām, kur piedalās piecpadsmitgadīgas un vecākas sportistes, pavēlā 31. janvāra vakarā Zemgales Olimpiskajā centrā noslēdzās divu dienu starti VII starptautiskajās mākslas vingrošanas sacensībās «Baltic Flower 2016». «Visvairāk dalībnieču, protams, bija no Latvijas klubiem un sporta skolām, bet paliela četru komandu pārstāvniecība ieradās arī no Lietuvas,» stāsta trenere un aizvadītās divas dienas arī turnīra galvenā tiesnese I.Smelova. 

«Piedalāmies jau trešo gadu, meitenēm te patīk gan startēt pašām, gan redzēt labas vingrotājas no Latvijas,» teic kluba SG «Legion Warszawa» trenere Aleksandra Vozņaka no Polijas. Salīdzinot ar līdzīgiem turnīriem Čehijā, Slovākijā, Ungārijā, viņa spriež, ka «Baltic Flower» ir gan dalībnieču, gan organizatoriskajā ziņā starptautiski atzīstama līmeņa pasākums. No astoņām varšavietēm vietu uz goda pjedestāla izcīnīja Alicja Dobroļecka 2003. gadā dzimušo grupā. «Alicja ir iekļauta arī savas vecuma grupas valsts izlasē,» piebilst trenere.

Nopietnajā konkurencē dažādās vecuma un meistarības grupās iesaistījās arī ap 20 Jelgavas BJSS audzēkņu, un četras iekļuva godalgoto trijniekā. Poļina Valaine bija labākā II sporta klases 2008. gadā dzimušo un jaunāku meiteņu konkurencē. Zlata Karpoviča izcīnīja otro vietu IV sporta klases 2006. gadā dzimušo un jaunāku meiteņu grupā.  Anna Murikova ieguva trešo vietu starp 2003. gadā dzimušajām A grupas juniorēm, bet Karolīnai Mizūnei tāds pats panākums senioru grupā. Labāko sešniekā savās grupās arī Aļina Jermolajeva, Denīza Andrune, Ivanda Kļavzere, Darja Andrejeva un Alisa Lazareva.

«Šodien diemžēl neizdevās viss, kā vajadzētu,» pēc priekšnesuma ar bumbu un vālēm paškritiska bija sešpadsmitgadīgā Karolīna. Sportiste atzīst, ka labam startam senioru grupā, kur vingrojumi kļūst jo sarežģītāki un konkurence jūtamāka, jāiegulda ļoti daudz darba. Taču sporta veids, kuru Karolīna sākusi iepazīt kopš trīs gadu vecuma, graciozajai vingrotājai joprojām patīk un tam tiek veltītas grūtību pārvarēšanas piesātinātas treniņstundas sešas dienas nedēļā. 

Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Citas ziņas