Atsākas lakrosa čempionāts (FOTO)

Ar pirmajām spēlēm Zemgales Olimpiskajā centrā atsākās Latvijas lakrosa čempionāta 2015./2016. gada sezonas otrais aplis, kur komandas katra ar katru savā starpā tiksies divas reizes. Pirmajā aplī bez punktiem palikusī «Mītava/LLU» arī šoreiz netika pie panākuma, piekāpjoties «Archer Lacrosse» vienībai ar 5:15.

Čempionātā piedalās četras komandas – vairākkārtējie Latvijas čempioni «Druva Dynamite», «Archer Lacrosse» un «RJTC» no Rīgas un «LLU/Mītava» no Jelgavas. Pēc pirmā rudenī izspēlētā apļa vadībā ir «Druva Dynamite», kas uzvarējusi visās trīs spēlēs, otrā – «Archer Lacrosse», kas piekāpusies tikai līderiem, trešajā – «mītaviešus» pārspējusī «RJTC».

Sestdien pret «Archer Lacrosse» rezultātu atklāja mājnieki, bet līdz pirmās ceturtdaļas beigām vadībā jau bija rīdzinieki, kas puslaika pārtraukumā devās ar komfortablu pārsvaru 7:1. Otrajā puslaikā iniciatīvu pārmaiņus guva arī «Mītava/LLU», pēdējās 20 minūtēs izveidojot pat daudz vairāk vārtu gūšanas iespēju, ko diemžēl nespēja pārvērst rezultātā.

Pirmajā spēlē «Druva Dynamite» pārspēja «RJTC» ar 14:6.