Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Badmintona turnīra laikā “Kreklukrogs” piedāvās arī brokastis

Pasaules reitinga badmintona turnīra “Yonex Latvia International” laikā jelgavniekiem būs par vienu brokastošanas vietu vairāk, jo no 1. līdz 4. jūnijam Jelgavā iecienītais krodziņš “Kreklukrogs” strādās jau no pulksten 7.45, nevis 11.30, kā parasti, informē Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds.

No 1. līdz 4. jūnijam “Kreklukrogā” brokastos 70 pasaules reitinga badmintona turnīra “Yonex Latvia International” dalībnieki, kas dzīvos LLU kopmītnēs, tai skaitā 50 spēlētāji no Francijas, Norvēģijas, Islandes un Maltas, kā arī turnīra tiesneši no 16 valstīm.

“Kreklukrogs” piedāvās brokastis ikvienam par to pašu cenu, kādu maksās badmintona spēlētāji. Klientiem tiks piedāvātas tradicionālās viesnīcu brokastis, taču būs pieejama arī brokastu ēdienkarte, kas izstrādāta īpaši šīm četrām badmintona turnīra dienām.

“Kreklukrogā” Lielajā ielā 19a badmintona turnīra dalībniekus no rīta ēdinās jau otro gadu pēc kārtas. “Jelgavas viesiem patika pie mums brokastot, un šie cilvēki pie mums atgriezās arī vakarā pēc turnīra,” pērnā gada pieredzi atceras “Kreklukroga” līdzīpašnieks Ainārs Tamisārs. “Arī šogad mēs izmantosim šos četrus badmintona turnīra rītus, lai pavērotu, cik ļoti mūsu pastāvīgajiem klientiem būtu interese par brokastošanu. Ja manīsim, ka pie mums šajā laikā brokastos ne tikai badmintonisti, bet arī jelgavnieki, tad apsvērsim iespēju piedāvāt brokastis arī citkārt,” stāsta A.Tamisārs.

Viņš norāda, ka cituviet ir ļoti populāri uzņēmējiem no rīta ieturēt lietišķas brokastis. “Jelgavā šādas lietišķo brokastu tradīcijas nav, bet iespējams, ka, attīstoties uzņēmējdarbības videi, jelgavniekiem būtu interese arī par lietišķajām brokastīm,” spriež A.Tamisārs.

Lai mudinātu esošo “Kreklukroga” klientu interesi par badmintonu, Jelgavas starptautiskā turnīra laikā “Kreklukrogā” tiks rādītas citu pasaules reitinga turnīru spēles, dienas momenti un interesantākās epizodes. Savukārt piektdien un svētdien, kad Jelgavas spēles tiešraidē būs skatāmas TV, tās būs redzamas arī “Kreklukroga” apmeklētājiem.

Aprīļa beigās atsākot darbu pēc telpu labiekārtošanas un pārkārtošanas darbiem, tika mainīts arī Jelgavā iecienītā kroga “Tami–Tami” nosaukums. A.Tamisārs uzskata, ka zināmā mērā krogs ar nosaukumu “Kreklukrogs” darbojās visu iepriekšējo laiku, jo cilvēki to bija saukuši par “Krekliem”. Tāpēc ir likumsakarīgi, ka tagad vienā ēkā ir gan muzikālais klubs “Jelgavas krekli”, gan arī “Kreklukrogs”.


Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Citas ziņas