Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Badmintons arī 6. vidusskolā

Sākot ar 7.oktobri, trešdienās no pulksten 14:40 līdz 16:10 Jelgavas 6. vidusskolas sporta zālē notiks badmintona nodarbības, kurās bez maksas varēs piedalīties skolas skolēni, pedagogi un vecāki. Līdz šim badmintona nodarbības Jelgavā notika tikai LLU Sporta centrā, informē Jelgavas badmintona klubs.

Septembra beigās Jelgavas 6. vidusskolas vecāku sapulcē Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds pasniedza skolas direktorei Ilzei Arbidanei Pasaules badmintona federācijas skolu programmas «Shuttle time» badmintona inventāra komplektu – 16 raketes, četrus tīklus un 24 badmintona bumbiņas.

Latvijas badmintona federācija ir iegādājusies 50 šādus «Shuttle time» badmintona inventāra komplektus, kas tiks izplatīti tajās Latvijas skolās, kurās ieplānots organizēt badmintona nodarbības.

«Latvijas badmintona federācija ir ieinteresēta, lai ikvienā Latvijas novadā ir iespēja spēlēt badmintonu gan mācību laikā, gan arī pēc tam. Skolu programma ir viens no veidiem, kā būtiski veicināt badmintona popularitāti Latvijā,» tā Badmintona klubs.

Lai spēlētu badmintonu, nepieciešama zāle ar krāsotām, līmētām vai iezīmētām līnijām, 155 centimetru augstumā nostiprināts tīkls, badmintona raketes un badmintona bumbiņas. Sporta zālē, kurā iezīmēts basketbola laukums, var ietilpināt vismaz četrus badmintona laukumus. Turklāt badmintona laukumu var iekārtot ne tikai sporta zālē, bet arī skolas aktu zālē, kā arī vestibilā, ja to ļauj griestu augstums. Badmintona laukuma izmēri ir 13,4 x 6,1 metrs.

«Badmintons ir olimpiskais sporta veids. Tā ir aizraujoša sporta spēlē, kas attīsta ātrumu, izturību, ātrumizturību un reakciju. Badmintona spēlētājam ir jāprot lēkt augstu, izstiepties tālu, kā arī jāprot ļoti ātri pieņemt lēmumus. Ļoti liela nozīme badmintonā ir psiholoģijai, jo uzvar ne tikai prasmīgākais, veiklākais un izturīgākais, bet arī tas, kuram «lielāka kārtība galvā»,» pārliecināti Jelgavas Badmintona kluba pārstāvji.


Publicitātes foto


Pievieno komentāru

Citas ziņas