Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Brīvlaikā – par «Lielo balvu» (FOTO)

Neatņemams skolēnu brīvlaika pasākums jau desmito gadu ir Jelgavas Sporta servisa centra rīkotās stafešu sacensības «Lielā balva».

Kopš 2008. gada tajās iesaistās arī pirmsskolas iestāžu komandas, un šogad tādu bija 17. Pa saldumu balvai tika visiem, bet galveno trofeju nopelnīja «Rotaļa».

No skolām savukārt ieradās līdz šim neredzēti daudz 10.–12. klašu komandu – astoņu sāncenšu konkurencē līdz uzvarai aizcīnījās Valsts ģimnāzija (attēlā priekšplānā), atstājot otro un trešo vietu Spīdolas ģimnāzijai un 4. vidusskolai. 6.–7. klašu grupā labāko trijniekā vietu secībā 3. sākumskola, 6. vidusskola un 2. pamatskola, 8.–9. klašu grupā – 4. vidusskola, 2. pamatskola un Valsts ģimnāzija.

««Lielā balva» iekļauta arī pilsētas 46. skolēnu spartakiādes kopvērtējumā,» skaidro sacensību galvenā tiesnese Sporta servisa centra direktora vietniece Maija Actiņa un pastāsta arī, ka pirmie punkti tiek saņemti par sporta ABC jeb atbildēm par pasaulē, Latvijā un Jelgavas sporta dzīvē aktuālo.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Citas ziņas