Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Cīņas uzsāks ielu bumbas meistari

Ielu basketbola sezona Jelgavā tiks atklāta ar pilsētas čempionāta pirmā posma sacensībām 29. maijā Pasta salā. Šogad sacensību nolikumā ieviestas nelielas izmaiņas vecuma grupās un pašas spēles noteikumos.

Pieteikties sacensībām aicināti visi jelgavnieki un pilsētas viesi, kas prot un vēlas spēlēt basketbolu. Sākums paredzēts pulksten 12, bet komandu reģistrācija – no pulksten 11.

Kā ierasts, galvenās cīņas gaidāmas vīru grupā vecumā no 16 gadiem, kas ik gadu pulcē vislielāko komandu skaitu. Uzvarētāji tiks noteikti arī zēnu grupā 15 gadus un jaunākiem basketbolistiem. Sacensības notiks arī dāmām.

Pirmajā posmā īpaši aicināti arī basketbola veterāni, jo plānots, ka uz mačiem ieradīsies sāncenši no Jelgavas sadraudzības pilsētām Lietuvā un Gruzijā. Jau zināms, ka strītbola laukumos redzēsim mūsu veterānu komandas «Doks» pārstāvjus.

Noteikumos galvenās izmaiņas ir spēles ritējumā – tā vairs netiks apstādināta pēc katra iemesta groza, bet turpināsies. Līdzīgi tas šogad notiek arī «Ghetto Basket» sacensībās un jau ilgu laiku – FIBA 3X3 turnīros, padarot spēli krietni dinamiskāku laukumā un baudāmāku arī skatītājiem. Dalībnieki ar noteikumiem tiks iepazīstināti arī pirms katra posma, nolikums atrodams mājas lapā sports.jelgava.lv. 

Šovasar pilsētas čempionātā paredzēti četri posmi: 29. maijā un 27. augustā –  Pasta salā, 29. jūnijā un 27. jūlijā – laukumos pie Jelgavas Sporta halles. Posma uzvarētājiem katrā grupā paredzētas pārsteiguma balvas, pirmo trīs vietu ieguvējiem kopvērtējumā līdz ar balvām arī čempionu medaļas, bet jauniešu grupās – turnīra piemiņas medaļas. Sacensības rīko Jelgavas Sporta servisa centrs, galvenais tiesnesis – Valdis Ilmers (tālrunis 63045961, 29269718).


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Citas ziņas