Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Emburgā aizritējis pirmais badmintona turnīrs

Emburgā, Salgales pamatskolas sporta zālē, 14. aprīlī notika pirmais badmintona turnīrs, informē Latvijas Badmintona federācija. Dubultspēlēs piedalījās 16 dalībnieku no Emburgas, Ozolniekiem un Jelgavas. Par turnīra uzvarētājiem jauktajās dubultspēlēs kļuva Maruta Cēsniece un Andrejs Andrejevs, bet sieviešu dubultspēlēs – Iluta Aleksīna un Vita Tarabanova. Pēc turnīra dalībnieki varēja iegūt papildu balvas Ozolnieku badmintona kluba vadītāja Olafa Krūzmētras rīkotajās stafetēs.

Turnīra rīkotājs Raivis Duplinskis informē, ka pirmo turnīru rīkoja rezervēti, bez plašas publicitātes, lai iedrošinātu piedalīties visus savējos, kuriem vēl nav turnīru pieredzes. “Tāpēc šoreiz vēl nepublicējām aicinājumu un nolikumu, nepretendējām uz reitinga punktiem,” skaidro R.Duplinskis.

“Turklāt šis būtībā bija mūsu badmintonistu sezonas noslēdzošais turnīrs, jo laukos sākas aktīvā darba sezona. Vasaras beigās badmintona treniņi vairākas reizes nedēļā atsāksies. Plānots rīkot gan pašiem savus turnīrus, gan arī aktīvi spēlēt ar kaimiņiem un uzsākt dalību arī Latvijas mēroga C grupas turnīros,” R.Duplinskis dalās nākotnes plānos.

Emburga ir ciems Ozolnieku novada Salgales pagastā, pagasta centrs. Ciemats atrodas Lielupes krastā, aptuveni 22 kilometrus no Jelgavas. Ciematā dzīvo aptuveni 350 iedzīvotāju, tajā ir gan Salgales pamatskola ar plašu sporta zāli, gan arī Salgales Mūzikas un mākslas skola.

R.Duplinskis stāsta, ka badmintons Emburgā šobrīd ir viens no populārākajiem sporta veidiem, kuru Emburgas iedzīvotājiem bez maksas iespējams spēlēt divas reizes nedēļā – pirmdienās un ceturtdienās. Salgales pamatskolas sporta zālē ir pieejams arī Latvijas badmintona federācijas piešķirtais Pasaules badmintona federācijas (BWF) skolu programmas “Shuttle time” badmintona inventārs – četri tīkli, 16 raketes un 24 badmintona bumbiņas. Skolas zālē iespējams izvietot četrus badmintona laukumus.


Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Citas ziņas