Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunie automodelisti sacentīsies par Rīgas motormuzeja kausu 1

Latvijas skolēnu čempionātā trases automodelismā “Rīgas motormuzeja kauss” sestdien, 3. februārī, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē piedalīsies ap simt jauno automodelistu no Jelgavas, Rīgas, Valmieras, Ventspils, Mazsalacas un citām Latvijas vietām, informē VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” pārstāvis Rolands Rumba.

Latvijas skolēnu čempionu tituli tiek izcīnīti trīs modeļu klasēs: iesācēju klase ES 24 (pašizgatavoti auto modeļi mērogā 1:24), PR 24 (auto modeļi mērogā 1:24), G 16 Open (auto modeļi mērogā 1:24).

Sacensībās tiks noskaidrots, kura komanda saņems čempionāta galveno balvu – Rīgas motormuzeja kausu. Kopvērtējuma rezultātu veido komandas dalībnieku rezultātu summa. Starp apmēram 15 komandām, kuru dalībnieki sacentīsies par čempiona tituliem, būs arī Rīgas motormuzeja automodelistu komanda, kura sacensībās piedalās jau kopš 2012. gada un ir ieguvusi vairākus čempionu titulus.

Sacensības “Rīgas motormuzeja kauss” organizē Rīgas motormuzejs sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru. Sacensību mērķis ir popularizēt skolēnu tehnisko jaunradi, pilnveidot bērnu un jauniešu vispārējās un speciālās tehniskās zināšanas, kā arī profesionāli novērtēt bērnu un jauniešu prasmes un iemaņas trases automodelismā. Par balvām un piemiņas veltēm sacensību dalībniekiem rūpējas CSDD, Rīgas motormuzejs un Valsts izglītības satura centrs.

Rīgas Motormuzeja automodelisma trasē jau sesto gadu darbojas trases automodelisma pulciņš bērniem un jauniešiem. Pulciņa dalībniekiem ir iespēja apgūt tehniskas iemaņas metālapstrādē un pamatiemaņas elektrotehnikā, kā arī izjust sacensību azartu, piedaloties Latvijas un starptautiska mēroga sacensībās.Publicitiātes foto

Pievieno komentāru

Komentāri 1

PeleX

No raksta nav skaidrs, no kurienies tie Jelgavas bērni ir. No kādā privātā modelisma klubiņa? Kādas konkrētas skolas? Jundas? Slikts raksts, kas liek uzdot tikai jautājumus, nevis priecāties par iegūto info.

pirms gada, 2018.02.04 23:47

Citas ziņas