Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Karolīnai Mizūnei – pirmais pasaules čempionāts (FOTO)

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas un sporta kluba “Baltic Flower” audzēkne Karolīna Mizūne pārstāvējusi Latviju 35. pasaules čempionātā mākslas vingrošanā, kas norisinājās Itālijā, Pezaro.

“Šis bija nozīmīgs un atbildīgs starts, jo pirmo reizi sporta skolas un kluba vēsturē mākslas vingrotājai no Jelgavas bija uzticēts pārstāvēt Latviju visaugstākā ranga sacensībās. Ņemot vērā, ka Karolīnai nav lielas pieredzes dalībai šāda līmeņa sacensībās, pasaules mērogā viņas vārds nevienam nav zināms, kā arī mākslas vingrošanas vērtēšanas īpatnību dēļ Karolīnas starts ir vērtējams kā ļoti labs,” atzīst sportistes trenere Irina Smelova.

Čempionātā, kur bija pārstāvētas 53 valstis, jelgavniece visaugstāko rezultātu uzrādīja vingrojumā ar lentu, izcīnot 56. vietu 90 dalībnieču konkurencē. Līdzīgs sniegums ir vingrojumā ar bumbu – 63. vieta. “Savu uzdevumu – stabili un bez zaudējumiem izpildīt visus četrus sacensību veidus – Karolīna ir izpildījusi, pirmais pasaules čempionāts aizvadīts bez rupjām kļūdām un zaudējumiem,” audzēknes debiju vērtē I.Smelova.

Trenere un vingrotāja pateicas Jelgavas BJSS un pilsētas pašvaldībai par organizatorisko un finansiālo atbalstu sagatavošanās posmā, nodrošinot laiku un nepieciešamos apstākļus Jelgavas Sporta hallē, tāpat arī visiem pārējiem, tostarp meitenēm no komandas, kuru draudzīgais atbalsts bija nozīmīgs ceļā līdz startam pasaules čempionātā.


Foto: no sportistes albuma

Pievieno komentāru

Citas ziņas