Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas badmintona čempionātā daudz jelgavnieku 1

No 3. līdz 4. februārim Siguldas Sporta centrā notiks Latvijas čempionāts badmintonā, kurā piedalīsies arī daudzi spēlētāji no Jelgavas un Ozolniekiem, tai skaitā Terēze Balode, Guntis Leska, Vadims Čulka, Pauls Panke un Pauls Eliass Rozenvalds no Jelgavas, Ainārs Zanders un Olafs Krūzmētra no Ozolniekiem, kā arī LLU studenti Kristaps Kalniņš no Siguldas un Artis Matīss Putniņš no Talsiem, informē Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds.

3. februārī Siguldas Sporta centrā notiks visi kvalifikācijas turnīri, kā arī tiks noskaidroti čempioni vīriešu, sieviešu un jauktajās dubultspēles. Finālspēles sāksies pulksten 19.30. Savukārt 4. februārī notiks vīriešu un sieviešu vienspēļu turnīrs. Finālspēles sāksies pulksten 18.30. Visas finālspēles tiešraidē translēs “Sportacentrs TV”.

Latvijas čempionātam sākotnēji pieteicās 117 spēlētāji, pārstāvot Liepāju, Talsus, Penkuli, Jelgavu, Ozolniekus, Baložus, Iecavu, Jēkabpili, Salaspili, Siguldu, Cēsis, Valmieru un Rīgu.

Latvijas čempionātā piedalīsies arī spēlētāji, kas ikdienā dzīvo, mācās un trenējas ārzemēs, tai skaitā Niks Podosinoviks atbrauks no Dānijas, Ieva Pope no Nīderlandes, Monika Radovska no Francijas, kā arī Ivo Keišs un Ginters Rundēlis no Norvēģijas.

Latvijas čempionāta finālturnīram, saskaņā ar Latvijas badmintona reitingu, kvalificējās 24 labākie spēlētāji vienspēlēs un 12 labākie pāri dubultspēlēs, savukārt astoņi spēlētāji vienspēlēs un četri pāri dubultspēlēs tiks noteikti kvalifikācijas turnīrā, kas notiks sestdien, 3. februārī.

Visvairāk dalībnieku (58) ir vīriešu vienspēļu turnīrā, no kuriem 34 sākotnēji cīnīsies kvalifikācijas turnīrā. Jauktajās dubultspēlēs ir 26 pāri (14 kvalifikācijā), vīriešu dubultspēlēs 24 pāri (12 kvalifikācijā), sieviešu vienspēlēs 38 spēlētājas (12 kvalifikācijā), sieviešu dubultspēlēs 16 pāri.

Vienlaicīgi ar Latvijas čempionātu badmintonā nacionālie čempionāti notiks arī citās Eiropas valstīs, tai skaitā Austrijā, Beļģijā, Čehijā, Dānijā, Igaunijā, Somijā, Francijā, Vācijā, Īrijā, Maltā, Nīderlandē, Polijā, Skotijā, Slovēnijā, Zviedrijā, Šveicē un Velsā. Eiropas badmintona kalendārā nacionālajiem čempionātiem ir rezervēts laiks – februāra pirmās nedēļas nogale.

Sestdienas vakarā atpūtas pauzē starp Latvijas čempionāta badmintonā dubultspēļu fināliem Siguldas Sporta centrā televīzijas tiešraidē uzstāsies arī konkursa “Supernova 2018” pusfināliste Monta, izpildot savu konkursa dziesmu “1000 Roses”.

“Šī ir pirmā reize, kad Latvijas čempionātā spēļu starplaikā būs šāds muzikāls priekšnesums, taču tas nav nekas neparasts badmintona turnīros visā pasaulē, kur badmintona turnīri pulcē daudz skatītāju un ir kā lieli svētki ar dažādiem priekšnesumiem un reklāmas akcijām. Mēs uz to vēl ejam, taču esmu pārliecināts, ka arī Latvijas skatītājiem, redzot klātienē labas badmintona spēles, pieaugs interese gan par līdzi jušanu, gan pašiem uzspēlēt,” stāsta K.Rozenvalds.


Foto: masterbadminton.com

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Citas ziņas