Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas badmintonistes Jelgavā noturas līdz sestdienas vakaram

Latvijas sieviešu dubultspēļu pāris Ieva Pope un Monika Radovska no Latvijas spēlētājiem tika vistālāk pasaules reitinga turnīrā “Yonex Latvia International”, kas no 1. līdz 4. jūnijam notika Jelgavas Sporta hallē. Sestdienas vakarā Latvijas pāris 1/4 finālā trijos setos zaudēja Baltkrievijas pārim. Tādējādi turnīra pēdējā dienā, 4. jūnijā, kad notika pusfināli un fināli, Latvija nebija pārstāvēta.

Latvijas sieviešu dubultspēļu pāris 1/4 finālā tikās ar Baltkrievijas pāri Anastasiju Čerņavsku un Aļesju Zaicevu, kurai ir Londonas Olimpisko spēļu pieredze. Pirmo setu ar rezultātu 21-18 uzvarēja Latvijas spēlētājas Ieva Pope un Monika Radovska, kuras uzmundrināja arī skaļa Latvijas publika, kas bija sapulcējusies Jelgavas Sporta hallē sestdienas vakarā. Taču otrajā un trešajā setā baltkrievietes bija pārākas ar 21-31 un 21-14.

Ieva Pope un Monika Radovska tika arī vistālāk sieviešu vienspēļu turnīrā. Ieva Pope 1/8 finālā trijos setos (14-21, 21-17, 21-14), bet Monika Radovska divos setos (21-9, 21-12) zaudēja baltkrievietei Aļesjai Zaicevai.

Pasaules reitinga badmintona turnīrā “Yonex Latvia International” bija piereģistrēti 230 badmintonisti no 30 valstīm. Tas ir jauns rekords. Pērn uz Latvijas starptautisko turnīru pieteicās 186 badmintona spēlētāji no 18 valstīm. No Latvijas šogad turnīrā piedalījās 18 spēlētāji: Andis Bērziņš, Ardis Daniels Bedrītis, Artūrs Ķelpe, Edijs Līviņš, Guntis Lavrinovičs, Ieva Pope, Ivo Keišs, Jānis Vaivads, Jekaterina Romanova, Kristaps Kalniņš, Kristaps Vārna, Liana Lencēviča, Mairis Loiko, Monika Radovska, Niks Podosinoviks, Pauls Gureckis, Reinis Šefers, Una Berga.

Šogad Latvijas badmintona federācija iegādājās apdrošināšanas sabiedrības “Balta” polisi, civiltiesiski apdrošinot pasaules reitinga badmintona turnīru 20 tūkstošu eiro apmērā. “Lai gan mums viss ir izplānots, pat vairākkārt pārbaudīts, ir arī pieredze no iepriekšējiem gadiem, kas liecina, ka visdrošāk ir apdrošināties, nevis paļauties, ka gan jau nekas ļauns nenotiks. Pirms gada mums bija situācija, kad, pārvietojot badmintona paklājus, pirms finālspēles viens no tiem tika sabojāts, tādējādi radot paklāja saimniekiem zaudējumus 500 eiro apmērā. Vēl pirms gada kāds sportists netīšām apgāza TV monitoru 500 eiro vērtībā,” apdrošināšanas nepieciešamību pamato Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds.

Jelgavas Sporta servisa centra rīcībā pēc turnīra būs seši jauni ārvalstu karogi, kurus izmantot Jelgavā notiekošo starptautisko sporta un kultūras pasākumu laikā, kad jābūt izkārtiem visiem dalībvalstu karogiem. Jelgavā nebija pieejami Malaizijas, Ķīnas, Luksemburgas, Maltas, Kipras un Islandes karogi, kurus Latvijas badmintona federācija izgatavoja un atstāja Jelgavas Sporta servisa rīcībā.

>>> Rezultāti
>>> Skatīties foto galeriju inbox.lv

Pievieno komentāru

Citas ziņas