Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas triāla čempionātā līderi nemainās (FOTO)

Latvijas atklātais triāla čempionāts šogad norisināsies piecos posmos, un otro no tiem Ozolnieku novada “Priežkalnos” rīkoja “Agarska triāla klubs”. Ar jauniem elementiem papildinātajā un uzlabotajā trasē vairākās vecuma, meistarības un līdz ar to šķēršļu sarežģītības grupās spēkus samēroja pussimts moto un velo triāla braucēju no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas.

Absolūtajā vērtējumā pārliecinoši labākais bija rīkotāju kluba sportists Andris Grīnfelds, kam “Priežkalni” ir arī ikdienā pieejama mājas trase. “Pārsvarā savā trasē arī trenējos, taču šoreiz īsi pirms sacensībām to pārveidojām, tā kā īpašu priekšrocību nebija,” skaidro Andris, kas uzvarējis arī pirmajā posmā Liepājā. Savās šķietami neapdraudētajās Latvijas čempionāta līderpozīcijās sportists gan saskata arī mīnusu. “Personīgajai izaugsmei konkurences trūkums par labu nenāk, tāpēc galveno vērību liekam uz Eiropas čempionātu. Pirmo gadu esmu elites grupā, kas ir liels solis uz priekšu, un šovasar galvenais mērķis ir nobraukt stabili visus četrus čempionāta posmus. Pēc trim Holandē un Beļģijā jau aizvadītajiem esmu 18. vietā, vēl viens būs augustā Itālijā,” pastāsta Andris. Kā pārbaudes starti starplaikā savukārt būs nākamais Latvijas čempionāta posms jūlija vidū Ugālē un Baltijas čempionāts ar divu dienu sacensībām jau šajā nedēļas nogalē Igaunijā, Tapā.

“Priežkalnu” trase šoreiz pieveikta ar 43 soda punktiem, otrās vietas ieguvējam Kristeram Einasam (“Grobiņas MK”) – 102, vēl vienam grobiņniekam Nikam Alksnim no “Viking Trial” – 119.

B grupā uzvarēja Arvis Alksnis (“Viking Trial”), C, D un jauniešu grupās – igauņi Vallo Poders, Klauss Somelars un Cenu pagastā bāzētās “MT skolas” braucējs Renārs Atvars, “mini” un elektromotociklu grupās – Lote Kurpniece (LRK “Sigulda”) un Agnis Alksnis (“Viking Trial”).

Četrās vecuma un meistarības grupās sacentās velotriālisti, visi 19 no Ugāles kluba “Karters”. Klasi demonstrēja elites braucēji Arvis un Ansis Dermaki, ieņemot attiecīgi pirmo un otro vietu. “Trase laba, taču vairāk motocikliem piemērota,” vērtēja vairākkārtējais Latvijas čempions un pasaules čempionāta posmu uzvarētājs Ansis.Foto: Maija Laizāne

Pievieno komentāru

Citas ziņas