Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ledus skulptūras un Valentīna diena piesaista arī badmintona spēlētājus (FOTO)

LLU Sporta centrā divas dienas pēc kārtas notika badmintona turnīri, kuri apzināti tika organizēti ledus skulptūru festivāla laikā, tādējādi papildus pamudinot uz Jelgavu atbraukt badmintona spēlētājus ar ģimenēm no visas Latvijas. Jelgavā tika iedibināta jauna tradīcija – Valentīna dienas turnīrs mīlošiem pāriem, informē Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds.

Badmintona nedēļas nogale ledus skulptūru festivāla laikā iesākās ar sporta kluba “Mītava” organizēto Ledus skulptūru kausu senioriem, kas pulcēja spēlētājus ne tikai no Jelgavas un Ozolniekiem, bet arī Auces, Penkules, Baložiem, Cēsīm, Valkas, Vijciema, Smiltenes un Rīgas. Senioru turnīra iniciatore ir ilggadējā LLU sporta organizētāja Zilvija Poča. Šāds turnīrs Jelgavā ledus skulptūru festivāla laikā jau kļuvis par tradīciju.

Savukārt svētdien, 11. februārī, Jelgavā tika iedibināta jauna tradīcija – Valentīna dienas jaukto dubultspēļu turnīrs mīlošiem pāriem. Vienlaicīgi notika arī vīriešu dubultspēļu turnīrs tēvu un dēlu pāriem.

Valentīna dienas jaukto dubultspēļu turnīrā uzvarēja Jelgavā dzīvojošais Pauls Panke un viņa mīļotā sieviete Gunta Arena. Savukārt tēvu un dēlu dubultspēlēs uzvarēja Salvis un Dāvis Lozdas. Valentīna dienas turnīrā piedalījās 44 spēlētāji no Jelgavas, Ozolniekiem, Valgundes, Baložiem, Siguldas, Liepājas, Saldus un Rīgas.

“Viens no Valentīna dienas turnīra uzdevumiem bija stiprināt badmintona ģimenes. Bieži ir tā, ka citādi ļoti mīloši cilvēki nevar kopā spēlēt sacensībās vai arī ļoti no tā izvairās, jo baidās spēles laikā šīs attiecības sabojāt. Spēles karstumā taču var pateikt kaut ko ne to vai ne tā,” zina stāstīt K.Rozenvalds. “Tā bija lieliska iespēja kopā ar mīļoto cilvēku vai ģimenes lokā interesanti pavadīt brīvdienu, kopā apmeklējot Jelgavu, kopā sportojot, kopā izbaudot ledus skulptūru festivālu.” K.Rozenvalds papildina, ka šogad badmintons bija vēl vairāk satuvināts ar ledus skulptūru festivālu, kura galvenā skatuve bija blakus LLU Sporta centram.

Ar šāda turnīra palīdzību Latvijas badmintona federācija vēlējās uzvērt, cik badmintons ir draudzīgs ģimenēm. Dubultspēlēs vienā pārī kopā var spēlēt gan bērni ar vecākiem, gan brāļi un māsas. Arī ikdienā badmintona treniņos vienā zālē kopā trenējas jauni un veci, vīrieši un sievietes, iesācēji un čempioni.
Latvijas badmintona federācija ir pirmā no Latvijas sporta federācijām, kas pievienojusies valsts veidotai atbalsta programmai daudzbērnu ģimenēm “3+ Ģimenes karte”, kuru administrē Sabiedrības integrācijas fonds. Bērni no daudzbērnu ģimenēm, kuri paši maksā par sevi, var bezmaksas saņemt Latvijas badmintona federācijas spēlētāju licences, kā arī atlaidi no dalības maksas Latvijas badmintona reitinga turnīros.


>>> Skatīt Valentīna dienas badmintona turnīra spēļu sarakstu un rezultātātus
>>> Skatīt Ledus skullptūru senioru kausa spēļu sarakstu un rezultātus

Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Citas ziņas