LLU Sporta centrā atsākušās badmintona nodarbības (FOTO)

Pēc piecu mēnešu remontdarbiem atsākusi darboties LLU Sporta zāle. 30. oktobrī atsākās arī badmintona nodarbības vecajos laikos – pirmdienās un trešdienās no pulksten 16.30 līdz 18, informē Jelgavas badmintona kluba vadītājs Kristians Rozenvalds.

“LLU Sporta zālē tagad ir ieklāta jauna un sporta vajadzībām atbilstoša grīda. Ir iezīmētas līnijas volejbola, basketbola un badmintona laukumiem. Līdz ar remontdarbiem LLU Sporta zālē ir uzlabojumi arī badmintonā, jo tagad LLU sporta zālē būs pieci dubultspēļu laukumi, nevis trīs dubultspēļu un divi vienspēļu kā līdz šim,” stāsta K.Rozenvalds.

Viņš turpina: “LLU ir radīti badmintonam ļoti labvēlīgi apstākļi. Studentiem pieejams arī Latvijas badmintona federācijas piešķirtais Pasaules badmintona federācijas skolu programmas “Shuttle time” badmintona inventārs – 16 raketes, 24 volāni un četri badmintona tīkli.”

Badmintona nodarbības LLU studentiem ir bezmaksas. Turklāt labākie LLU badmintona spēlētāji tiek iekļauti LLU izlasē, tādējādi saņemot iespējas apmeklēt arī trenažieru zāli un LLU peldbaseinu.

“LLU studenti ir īpaši motivēti steidzami atsākt badmintona treniņus, jo jau 15. novembrī ir ieplānota LLU Universiāde badmintonā. Iepriekšējā mācību gadā badmintons bija LLU Universiādes noslēdzošās sacensības, kad tieši badmintona rezultāti iespaidoja kopvērtējumu, tai skaitā pirmās vietas likteni,” informē K.Rozenvalds. Latvijas Universiādes badmintona turnīri LLU Sporta zālē ir tradīcija vairāku gadu garumā.

Jau divus gadus pēc kārtas jūnija sākumā Jelgavā notiek arī Pasaules reitinga turnīrs “Yonex Latvia International”. 2017. gada jūnijā, īsi pirms LLU Sporta zāles slēgšanas uz remontu, šeit savus pirmsturnīra treniņus aizvadīja arī Malaizijas badmintona izlase.

LLU šobrīd studē arī daudzi ārzemju studenti, tai skaitā no tādām valstīm kā Šrilanka, Pakistāna, Indija un Ķīna, kur badmintons ir viens no populārākajiem sporta veidiem, tādējādi aktīva badmintona dzīve LLU ir arī veids, kā piesaistīt šo valstu studentus, uzskata K.Rozenvalds.


Foto: no K.Rozenvalda albuma

Pievieno komentāru

Citas ziņas