Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mūsējiem medaļas veterānu spēlēs, peldētāji otrie arī komandu vērtējumā (FOTO)

Jelgavas un Ozolnieku sporta bāzēs vairāk nekā trīsarpus simti sportiski aktīvu senioru vecumā no 30 līdz 70 un vairāk gadiem piedalījās Latvijas Sporta veterānu savienības 53. spēļu sacensībās volejbolā, basketbolā un peldēšanā. No visos veidos pārstāvētajiem mājiniekiem prāvu medaļu klāstu nopelnīja peldētāji, godalgotās vietās tika arī Jelgavas novada volejbolisti un pilsētas komandas volejbolistes.

Ap 160 peldētāju atkarībā no vecuma grupas mērojās spēkiem 100 un 50 metru distancēs LLU Sporta nama baseinā. Komandu vērtējumā Jelgava 14 pilsētu un novadu sāncensībā ar 175 punktiem ierindojās otrajā vietā, piekāpjoties Stopiņu novadam (180), bet trešajā un ceturtajā vietā atstājot Valmieru un Rīgu (abām 169). Individuāli 30+ grupā kompleksa un brīvā stila peldējumos zeltu un sudrabu nopelnīja Guntars Deičmans, bet divas sudraba godalgas Viktorija Zagorska. 35+ grupā sudrabs Kasparam Birzulim. 40+ grupā pa zelta medaļai Ingai Arnītei un Valērijam Minakovam. 65+ grupā divas pirmās vietas Ivanam Bergmanim un sudraba godalga Nikolajam Gaidukēvičam. 70+ grupā divreiz zelts Jānim Auziņam un bronzas medaļa Viktoram Valainim. Otro vietu ieguva jelgavnieku 4 x 50 metru brīvā stila stafetes komanda 160+ grupā – Andrejs Iļjuks, I.Arnīte, V.Zagorska un V.Minakovs.


Divas kungu (55+) un piecas dāmu (50+) komandas Ozolnieku Sporta namā sacentās basketbolā, kur Jelgavas novada sieviešu vienība ierindojās ceturtajā vietā.


Vairākās sporta zālēs ar deviņu sieviešu komandu un 13 vīru vienību līdzdalību norisinājās volejbola turnīri. Jelgavas novada vīri 50+ grupā ierindojās ceturtajā vietā, bet 65+ grupas komandai – zelta medaļas, ko nopelnīja Aivars Alpēns, Jāzeps Rimeicāns, Vilnis Barovskis, Juris Kahanovičs, Tālivaldis Aristovs, Artūrs Plēpis, Juris Freibergs un Mārtiņš Stabiņš. No divām Jelgavas dāmu komandām savukārt ceturtā vieta 35+ volejbolistēm, bet 50+ grupā mūsējās otrajā vietā (lai izskaitļotu, ka pirmajā tomēr tikpat spēļu un setu vinnējušās rīdzinieces, tiesnešiem nācās skaitīt katrā nopelnītos punktus). Veterānu spēļu sudraba medaļnieces – Regīna Lapsa, Inese Blīgzna, Solveiga Teclofa, Aija Vērniece, Vija Ļebedeva, Rita Andrejeva, Svetlana Kazanceva un Guļnara Popova.


Foto: Maksims Šaldajevs


Pievieno komentāru

Citas ziņas