Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pēc badmintona turnīra Jelgavā būs par sešiem ārvalstu karogiem vairāk 4

Pēc pasaules reitinga badmintona turnīra “Yonex Latvia International” Jelgavas Sporta servisa centra rīcībā nonāks seši jauni ārvalstu karogi, kurus izmantot Jelgavā notiekošo starptautisko sporta un kultūras pasākumu laikā, kad jābūt izkārtiem visiem dalībvalstu karogiem, informē Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds.

Pasaules reitinga badmintona turnīrā “Yonex Latvia International” piedalās 230 badmintona spēlētāji no 30 valstīm. Jelgavā nebija pieejami Malaizijas, Ķīnas, Luksemburgas, Maltas, Kipras un Islandes karogi. Šos karogus Latvijas Badmintona federācija apņēmusies izgatavot un atstāt Jelgavas Sporta servisa centra rīcībā.

“Jā, iespējams, kādā Jelgavas organizācijā ir attiecīgās valsts suvenīra karogs vai arī tāds karogs, kuru paredzēts izkārt mastā pie ēkām, bet starptautiskos turnīros visiem karogiem ir jābūt vienādā formātā – 150 x 75 centimetri,” stāsta K.Rozenvalds.

“Kad sāka darboties Jelgavas Sporta halle, tika iegādāti to valstu karogi, kuru sportisti, visticamāk, varētu piedalīties kādā no Jelgavā notiekošajiem starptautiskajiem turnīriem. Gadu gaitā šis karogu klāsts pamazām ir papildinājies,” stāsta Sporta servisa centra direktora vietnieks un Jelgavas Sporta halles vadītājs Edgars Ludzītis.

E.Ludzītis teic, ka Jelgavā ir četras organizācijas, kurās ir sava karogu noliktava – Jelgavas Sporta halle, Zemgales Olimpiskais centrs, Jelgavas Ledus halle un pašvaldības iestāde “Kultūra”. Visas šīs organizācijas savā starpā ir ļoti izpalīdzīgas. “Pa visiem kopā cenšamies nodrošināt, lai katrā pasākumā būtu visi nepieciešamie karogi. Arī pirms badminona turnīra apzināju, kādi karogi ir pie kolēģiem, taču sešu valstu karogus Jelgavā sameklēt neizdevās. Tās tomēr ir ļoti tālas vai ļoti mazas valstis, kuru sportisti Jelgavā ir retums,” viņš stāsta. “Kāds, iespējams, uzskatīs, ka visiem karogiem ir jābūt vienuviet, taču pieredze rāda, ka starptautiski pasākumi Jelgavā notiek vienlaikus, tāpēc visbiežāk izmantojamie karogi nepieciešami visās sporta un kultūras pasākumu norises vietās. Svarīgi, lai kolēģi zina, ka mums tagad būs par sešiem karogiem vairāk. Ja būs nepieciešamība pēc tiem, protams, aizdosim tos arī citiem starptautisko pasākumu rīkotājiem Jelgavā.”

Pasaules reitinga badmintona turnīrs “Yonex Latvia International” notiks Jelgavas Sporta hallē no 1. līdz 4. jūnijam. Turnīram ir piereģistrēti 230 badmintonisti no 30 valstīm. Tas ir jauns rekords. Pērn uz Latvijas starptautisko turnīru pieteicās 186 badmintona spēlētāji no 18 valstīm. Uz turnīru uzaicināti arī 24 tiesneši no 16 valstīm. Visvairāk spēlētāju šogad būs no Igaunijas – 27, no Norvēģijas un Francijas pa 19, Lietuvas – 15. Vairāk nekā desmit spēlētāju būs arī no Anglijas, Somijas, Vācijas, Krievijas un Šveices. Pasaules reitinga badmintona turnīrs Latvijā šogad notiks jau ceturto gadu pēc kārtas. 2014. un 2015. gadā šāds turnīrs notika Rīgā ar nosaukumu “Yonex Rīga International”, bet, sākot ar 2016. gadu, turnīrs notiek Jelgavā ar nosaukumu “Yonex Latvia International”.

Badmintona turnīrs "Yonex Latvia International 2017” Jelgavas Sporta hallē notiks četru dienu garumā. Ceturtdien, 1. jūnijā, paredzētas kvalifikācijas sacensības, 2. jūnijā no pulksten 9 notiks kvalifikācijas turnīra noslēdzošā kārta un pulksten 13 sāksies sešpadsmitdaļfināli, 3. jūnijā no pulksten 10 plānoti astotdaļfināli, bet vakarā pulksten 17 – ceturtdaļfināli. Savukārt 4. jūnijā pulksten 10 sāksies pusfināli, bet pulksten 17 – finālspēles. Jelgavas badmintona turnīrā, tāpat kā olimpiskajās spēlēs, tiks izcīnīti pieci medaļu komplekti – vīriešu un sieviešu vienspēlēs, kā arī vīriešu, sieviešu un jauktajās dubultspēlēs. Spēlētājam, kurš zaudējis spēli, turnīrs beidzas, un netiek izspēlēta arī spēle par 3. vietu, tāpēc bronzas medaļas tiek pasniegtas abiem pusfinālu zaudētājiem.


Organizatoru foto

Pievieno komentāru

Komentāri 4

eBay

Vai dieniņ, ta nu gan problēma - visi karogi atrodami interneta plašumos... Tas pats ķīniešu Ali noteikti piedāvā visus pasaules karogus par smieklīgām naudām.

pirms 2 gadiem, 2017.05.20 16:23

Kāds eBay?

Uzreiz redams, ka cilvēks nesaprot, ko raksta. Ja pats būtu kaut vienu pasākumu rīkojis, tad zinātu, ka tad, kad esi uzzinajis, ka pie tevis sabrauc, piemēram Slovēņil, tev nav laiks kaut ko pasūtī interneta veikalā. Tad ir steidzami jādabū karogs. Rīgā vieglāk. tur ir vēstniecības, ārlietu un aizsardzības ministrijas.

pirms 2 gadiem, 2017.05.21 01:02

ss

Turniiri tiek plaanoti un uz civilizeetaam valstiim /l-ja diemzzeel ir nabaga/ e-bay un visaadi amazoni straadaa ljoti operatiivi un bezmaksas piegaades nodroshina

pirms 2 gadiem, 2017.05.21 20:31

vau

Ja sporta halles vaditajs normali saimniekotu ,neiizmantotu dezurantus naudas sanemsanai un nebastu savas kabatas varetu nopirkt pasi karogus.Dzivo ka mazais keizarins bet ne par sporta halli...

pirms 2 gadiem, 2017.05.22 14:14

Citas ziņas