Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rīt Jelgavā publiskā badmintona nodarbība

«BeActive» Eiropas sporta nedēļas laikā uz publisku bezmaksas badmintona nodarbību LLU Sporta centrā svētdien no pulksten 11 līdz 13 aicināts katrs interesents. Nodarbības laikā varēs vērot, kā badmintonu spēlē pieredzējušākie Jelgavas badmintonisti, un arī piedalīties pilvērtīgā treniņā un badmintona spēlē, informē Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds.

Publiskajā badmintona nodarbība piedalīsies arī Jelgavā dzīvojošā badmintona spēlētāja Terēze Balode. Viņa ir viena no Latvijas spēlētājām, kas piedalījās pasaules reitinga badmintona turnīrā «Yonex Latvia International», kurš notika Jelgavā no 2. līdz 5. jūnijam. Nodarbībā piedalīsies arī K.Rozenvalds. Iesācējiem būs iespēja līdz 11 punktiem izspēlēt vienu setu pret 12 gadu veco jelgavnieku Paulu Rozenvaldu, kurš ir vairākkārtējs Latvijas jaunatnes čempions. Iesācēji katru spēli sāks ar handikapa rezultātu 9:0. Seta uzvarētājiem būs pārsteiguma balvas.

Publiskajā nodarbībā iesācēji varēs piedalīties pilnvērtīgā badmintona treniņā, iemācoties, kā pareizi rokā jātur rakete, kā izdarāms badmintona sitiens, kā spert soļus, un apgūstot citus badmintona spēles pamatelementus.

«Šajā laikā, svētdienās no pulksten 11 līdz 13 mums LLU Sporta centrā notiek iknedēļas badmintona nodarbības, kurās piedalās gan pieredzējuši spēlētāji, gan arī svētdienas spēlētāji, tai skaitā ģimenes ar bērniem. Tā ir badmintona priekšrocība, ka zālē paralēli var spēlēt gan meistari un iesācēji, gan jauni un veci, gan vīrieši un sievietes,» stāsta K.Rozenvalds. Kā vienu no LLU Sporta centra badmintona nodarbību priekšrocībām viņš min blakus esošo peldbaseinu. Uz Jelgavu svētdienās badmintonu brauc spēlēt arī rīdzinieki un jūrmalnieki, kas novērtē iespēju pēc badmintona treniņa nopeldēties LLU peldbaseinā. Ikdienā abi ir maksas pasākums.

K.Rozenvalds stāsta – LLU Sporta centrā badmintons arī šajā sezonā būs viena no visbiežāk spēlētajām sporta spēlēm, jo badmintona nodarbības notiks sešas reizes nedēļā:

Pirmdienās 16.30–18 (studentiem un jauniešiem),
Trešdienās 08.30–10 (pasniedzējiem un pieaugušajiem),
Trešdienās 16.30–18 (studentiem un jauniešiem),
Ceturtdienās 16–17.30 (studentiem un jauniešiem),
Piektdienās 08.30–10 (pasniedzējiem un pieaugušajiem),
Svētdienās 11–13 (visiem interesentiem).


Foto: ebay.com

Pievieno komentāru

Citas ziņas