Sacentīsies sporta deju dejotāji

Jelgavas Sporta hallē sestdien un svētdien, 20. un 21. janvārī, pulcēsies sporta deju dejotāji, lai piedalītos 2018. gada pirmajās sacensībās – Latvijas čempionātā standarta dejās un jauniešu grupai Latīņamerikas dejās, informē Sporta servisa centrs. Jelgavā tiks noskaidroti arī starptautisko deju sacensību “Jelgavas domes kauss 2018” uzvarētāji. 

Divu dienu garumā (sestdien no pulksten 11, svētdien no pulksten 10.30) Jelgavas Sporta hallē sacentīsies dažāda vecuma un meistarības dalībnieki attiecīgās grupās. Sporta deju sacensību atklāšana paredzēta pulksten 11, bet interesenti un atbalstītāji aicināti norises vietā ierasties laikus.

Godalgoto vietu ieguvēji tiks apbalvoti – iesācēju grupu dejotāji saņems medaļas, diplomus un speciālās balvas no “Karameļu darbnīcas”. Jelgavas domes kausa finālistiem tiks pasniegti kausi, medaļas, diplomi un balvas.

Sacensības organizē sporta deju klubs “Lielupe”, atbalsta Jelgavas pašvaldība, Jelgavas Sporta servisa centrs, Jelgavas novada dome un Latvijas Sporta deju federācija.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Citas ziņas