Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Septiņas Latvijas badmintona čempionāta medaļas mūspuses senioriem (FOTO)

Latvijas badmintona čempionātā, kur par medaļām cīnījās 51 seniors, tai skaitā Latvijā pastāvīgi dzīvojošie ārzemnieki, pārstāvot visas vecuma grupas no 35+ līdz 70+, medaļas izcīnīja arī trīs Jelgavas un četri Ozolnieku badmintonisti, informē Jelgavas Badmintona klubs.

Jelgavnieks Vadims Čulka izcīnīja 1.vietu 40+ vīriešu vienspēlēs, kā arī 2. vietu 40+ vīriešu dubultspēlēs kopā ar Aināru Zanderu no Ozolniekiem un 3. vietu 40+ jauktajās dubultspēlēs kopā ar Aneti Zunti no Valkas. Jelgavniece Diāna Gailuma izcīnīja 1. vietu 35+ jauktajās dubultspēlēs kopā ar valmierieti Uģi Melderi, kā arī 3. vietu 35+ sieviešu vienspēlēs. Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs jelgavnieks Kristians Rozenvalds izcīnīja 3. vietu MS 40+ vīriešu vienspēlēs.

Ļoti veiksmīgi Latvijas čempionātā spēlēja arī LLU pārstāve Dace Pumpure, kura 60+ sieviešu vienspēlēs izcīnīja 1. vietu, kā arī 1. vietu 45+ sieviešu dubultspēlēs pārī ar valmierieti Martu Ādamsoni. 55+ jauktajās dubultspēlēs D.Pumpurei 3. vieta pārī ar rīdzinieku Anatoliju Rumjancevu.

Ozolnieku badmintona dzīves organizētājs Olafs Krūzmētra Salaspilī izcīnīja 1. vietu 50+ vīriešu vienspēļu turnīrā, otro vietu 40+ jaukto dubultspēlēs pāri ar Tatjanu Dvorniku no Valkas un 2. vietu 45+ vīriešu dubultspēlēs pārī ar Aldi Valbaku no Ozolniekiem.

Visās trijās kategorijās piedalījās arī Ainārs Zanders no Ozolniekiem. Viņš izcīnīja 1. vietu 45+ jauktajās dubultspēlēs pārī ar novadnieci Unu Tīlibu, kā arī 2. vietu vīriešu dubultspēlēs pārī ar jelgavnieku Vadimu Čulku. 45+ vīriešu vienspēļu turnīrā Ainārs Zanders palika ceturtais.

Divās no trijām kategorijām piedalījās Aldis Valbaks no Ozolniekiem. 45+ vīriešu dubultspēlēs pārī ar novadnieku Olafu Krūzmētru tika izcīnīta 2. vieta, bet 45+ vīriešu vienspēlēs A.Valbaks piektais.

Aktīvā Ozolnieku volejboliste Una Tīliba badmintona čempionātā piedalījās divās kategorijās, un izcīnīja 1. vietu 45+ jauktajās dubultspēlēs pārī ar novadnieku A.Zanderu, kā arī 3. vietu 35+ sieviešu dubultspēlēs pārī ar madonieti Guntu Lapiņu.

Piedaloties visās trijās kategorijās, spēlētājiem dienas laikā nācās izspēlēt vairāk nekā desmit spēļu. Kopīga pauze tika ievērota laikā no pulksten 14.30 līdz 16, lai tiešajā translācijā no Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm noskatītos vīriešu badmintona vienspēļu finālu. Kā vēsta badmintona klubs, šajā olimpiādē Eiropas spēlētāji izcīnīja četras godalgotas vietas, tādējādi laužot stereotipu, ka badmintonu labi spēlē tikai Āzija. Par olimpisko čempioni sieviešu vienspēlēs kļuva spāniete Karolina Marina, sudrabs Dānijas pārim, savukārt 3. vietu vīriešu vienspēlēs izcīnīja dānis Viktors Akselsens, bet vīriešu dubultspēlēs – Lielbritānijas pāris.


Foto: JBK

Pievieno komentāru

Citas ziņas