Skolas brīvdienu noslēgums – Rostokā (FOTO)

Interesantas un vērtīgas skolēnu rudens brīvlaika pēdējās dienas bija ap četriem desmitiem Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas audzēkņu, kuri tās aizvadīja starptautiskās sacensībās Vācijas ziemeļos, Rostokā. “Šajās  sacensībās piedalījāmies jau 12. gadu, un esam uzaicināti arī uz nākamajām, kad Rostoka svinēs 800 gadu jubileju,” atklāj skolas direktore Zelma Ozoliņa.

Kā allaž, pilsētas lielajā Neptūna baseinā gūti labi rezultāti un kritis arī dažs labs Jelgavas rekords. 15–16 gadu vecuma grupā 40 gadu pastāvējušu labāko rezultātu 400 metru brīvā stila distancē pārspēja Jēkabs Audzēvičs, bet 13–14 gadu grupā Anete Meja Kalniete rekorda ātrumā nopeldēja 50 un 100 metru brīvā stila distanci. Anetei tie bija arī šogad labākie rezultāti pēc Starptautiskās peldēšanas federācijas (FINA) punktu tabulām.

Prāvu skaitu godalgu mūsējie ieguva brasā, kur pieaugušo konkurencē izcēlās Deniss Komars (sudrabs 50 un 100 metros), Jevgeņijam Boicovam abās distancēs bronza, bet dubultzelts savās vecuma grupās Didzim Rudavam un Kristeram Gromovam.

Kopējā medaļu pūrā arī Iļjas Boicova zelts 200 metros kompleksā un Sergeja Židkova spožākā godalga 50 metros brīvajā stilā, J.Boicova sudrabs 200 metros brīvajā stilā un 100 metros kompleksā, K.Gromova sudrabs 50 metros brīvajā stilā, Kristera Rozenbilda tāda paša kaluma godalga  50 metros tauriņstilā, Andra Skujas – 100 metros kompleksā,  Maksima Ņikitina – 50 metros uz muguras.
Iļja tika arī pie bronzas godalgas 100 metru kompleksa distancē, Andris bija trešais ātrākais 50 un 100 metros uz muguras, bet K.Rozenbilds – 50 metros brīvajā stilā.

Jelgavas vārds izskanējis arī stafešu peldējumos, kur vīriešu komandas uzvarēja gan 4x50 m brīvā stila, gan kombinētajā variantā, bet otrie sastāvi abās stafetēs izcīnīja bronzu. Šo panākumu kaldināšanā līdz ar jau minētajiem piedalījās arī Emīls Dūmiņš, Toms Beķeris un Arvīds Vilčaks.


Foto: no sportistu albuma

Pievieno komentāru

Citas ziņas