Svarīgi ir mainīties laikam līdzi

Kurš gan Latvijā nezina, ka šeit ir labākie sporta fani. Par to pārliecināties īpaši labi var tagad, kad norisinās Pasaules čempionāts hokejā. Taču aiz prieka par sportistu uzvaru parasti slēpjas liels darbs un ne mazāki finanšu ieguldījumi. Teju katra pilsēta grib lepoties ar saviem sportistiem un viņu sasniegumiem, izņēmums nav arī Jelgava. Cik daudz darba, entuziasma un arī līdzekļu ieguldīts, lai fanu uzmanības lokā iznestu futbola kluba “Jelgava” vārdu, vairāk stāsta tā prezidents un SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate”” valdes priekšsēdētājs Māris Peilāns.

– Kā radās ideja atbalstīt futbolu?
Sākumā futbolu atbalstījām epizodiski. Vairāk uzņēmums iesaistījās brīdī, kad Dainis Kazakevičs saņēma uzaicinājumu no Latvijas Futbola federācijas un sāka strādāt tur. Var teikt, pateicoties viņam, Jelgavā futbols atdzima jaunā līmenī. Dainis kā ļoti universāls cilvēks tiešām viens paveica desmit cilvēku darbu. Ja kādreiz aprunājamies par situāciju, kāda bija toreiz un kāda ir tagad, viņš vien saķer galvu par to, no kā bija jāizdzīvo futbolam.
Dainis vēl arvien ir futbola kluba valdē. Dažs pat uzskata, ka viņš rīkojas nepatriotiski, jo mūsējiem nekādas atlaides netiek dotas, līdzekļi vieglāk netiek piešķirti. Futbola federācija arī piešķir līdzekļus jaunajiem futbolistiem, un jelgavnieki nekādi nevar tikt tajā grupā, kur var saņemt vairāk līdzekļu. Kādus no parametriem nevaram izpildīt. Atlaides mums Dainis nepiešķir.

Foto: Raitis Puriņš. Visu interviju lasiet 18. maija “Zemgales Ziņās”

Pievieno komentāru

Citas ziņas