Tiešraidē piektdien: vidējais latvietis pret olimpiešiem Samoilovu un Šmēdiņu

Portāls zz.lv sadarbībā ar mobilo televīziju lietotni «LMT Straume» piedāvā piektdien, 22. jūlijā, pulksten 10 tiešraidē skatīties raidījumu «Vidējais latvietis pret olimpisko» par Riodežaneiro olimpisko spēļu dalībniekiem pludmales volejbolistiem Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu. 

Sporta žurnālists Edgars Buļs raidījumā pārstāvēs vidējo latvieti un laukumā tiksies ar 2014. un 2015. gada pasaules ranga līderiem pludmales volejbolā. Skatītājiem būs iespēja tiešraidē uzzināt vairāk par pludmales volejbolu, iepazīties ar sportistiem un viņu treneri, kā arī sekot līdzi, kā notiek treniņš Jūrmalā un gatavošanās olimpiskajām spēlēm. 

Tiešraižu sērija «Vidējais latvietis pret olimpisko» ir veltīta sportistiem, kuri šovasar pārstāvēs Latviju vasaras olimpiskajās spēlēs Riodežaneiro. Tiešraižu skatītājiem būs iespēja ne vien uzzināt vairāk par attiecīgo sporta veidu un sportistu, bet arī redzēt vidējo latvieti uz savas ādas izbaudām olimpieša spēku.

Tiešraižu sērija turpināsies pirmdien, 25. jūlijā, pulksten 10 ar raidījumu par Māri Štrombergu, divkārtējo olimpisko spēļu čempionu BMX riteņbraukšanā, un 27. jūlijā pulksten 11 ar raidījumu par šķēpmetēju Zigismundu Sirmo.

Raidījums «Vidējais latvietis pret olimpisko» skatāms arī mobilajā televīzijā «LMT Straume» – lietotnē un internetā: http://straume.lmt.lv/rio

Iedzīvotāji aicināti atbalstīt mūsu sportistus, piedaloties «twitter» diskusijā un lietojot tēmturi #LatvijaRIO.


Pievieno komentāru

Citas ziņas