Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemgales Olimpiskajā centrā noslēdzas “Sporto visa klase” trešā sezona (FOTO)

Ar veiklības stafetēm, zināšanu konkursu un pedagogu sacensībām šodien Zemgales Olimpiskajā noslēdzas Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) projekta “Sporto visa klase” trešā sezona. Kopumā tajā iesaistījās 130 trešo, ceturto un piekto klašu skolēni no visas Latvijas, tostarp arī Jelgavas un Jelgavas novada Staļģenes. Pēc sportisko aktivitāšu un sekmju vērtējuma finālā no katras grupas iekļuva sešas klases, starp tām arī Jelgavas 4. vidusskolas 5.c.

Projekta mērķis ir palielināt tajā iesaistīto izglītības iestāžu, klašu un audzēkņu skaitu, izstrādājot metodiskās programmas 3.–6. klašu grupai, un četru mācību gadu laikā mērķtiecīgi uzlabot visu klases skolēnu fizisko sagatavotību, stāju, dodot motivāciju nodarboties ar sportu. Nākamajā mācību gadā trešo klašu grupā apstiprināti jauni dalībnieki no 112 klasēm, starp kurām būs arī Jelgavas 4. vidusskolas 3.c , 3. sākumskolas 3.d, 4. sākumskolas 3.a un Staļģenes vidusskolas 3. klase. Kā informē LOK, “ceturto” grupā dalību projektā turpinās 81 klase, “piekto” grupā – 36 klases. Piecas reizes nedēļā turpinās sportot arī sešas projekta pilotklases, starp kurām ir šāgada fināliste Jelgavas 4. vidusskolas 6.c.Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Citas ziņas