Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Daļa bezmaksas treniņu no šīs nedēļas pārceļas uz Jelgavas pilsētvidi 1

Sākoties vasaras sezonai, no šīs nedēļas atsevišķi Veselības veicināšanas programmas treniņi turpmāk notiks ārā. Pilsētvidē notiks treniņš “Kardio/spēks” un māmiņu-mazuļu vingrošana, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Pirmdienās un trešdienās pie Jelgavas 1. internātpamatskolas-attīstības centra, Institūta ielā 4, no pulksten 19 līdz 20 notiek treniņi “Kardio/spēks”, bet 15.maijā, pirmā vasaras sezonas nodarbība ārā – LLU stadionā pie Meža fakultātes notiks māmiņām un mazuļiem. Šīs stundu garās nodarbības notiks katru trešdienu pulksten 14. Mammas aicinātas līdzi ņemt ūdeni, vingrošanas paklājiņu vai dvieli un visu nepieciešamo mazulim. Rati tiks izmantoti kā papildu inventārs.

Veselības veicināšanas programmas ietvaros Jelgavā notiek arī bezmaksas nūjošanas nodarbības. Nūjošanas treniņi notiek trešdienās no pulksten 18 līdz 19.30, sākums – no Pasta salas stāvlaukuma – un svētdienās no pulksten 9 līdz 10.30, sākums – no Jelgavas 1. internātpamatskolas-attīstības centra Institūta ielā 4. Nodarbībās ir iespējams saņemt arī nūjas. Tāpat pilsētā turpinās arī skriešanas koptreniņi, kas notiek sestdienās no pulksten 11 līdz 12 Pasta salā. Skriešanas koptreniņos ir iespēja saņemt sporta pulksteni. 

Visas šīs aktivitātes ikvienam ir pieejamas bez maksas un iepriekš tām nav jāpiesakās.  Šovasar ir plānots organizēt arī treniņus jauniešiem un bērniem, taču šobrīd vēl norit programmas izstrāde. Sīkāka informācija tiks sniegta tuvākajā laikā.  

 

Foto: Jelgavas pašvaldība

 

 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

sportmens

Ir vispār kāds stadions Jelgavā, kurā ir wc?

pirms 2 mēnešiem, 2019.05.19 07:41

Sports