Dude un Karlsone nokārto uzvaru pret "Saldus" basketbolistēm

Ceturto panākumu izcīnījusi "Jelgava/BJSS" dāmu vienība, kas Svētā Valentīna dienas vakarā izbraukumā saspringtā galotnē ar 58:55 pieveica BK "Saldus". Ceturtās ceturtdaļas izskaņā abas rezultatīvākās spēlētājas Diāna Dude un Alise Karlsone katra realizēja pa diviem soda metieniem un sekmēja panākumu.

Pēc līdzīgas aizvadītas pirmās ceturtdaļas, jelgavnieces otrajā ceturtdaļā veica sparīgu izrāvienu 18:9 un pirmo puslaiku noslēdza savā labā ar 31:21. Trešajā ceturtdaļā mājinieces divus punktus gan atspēlēja un viss liecināja par to, ka mačs izšķirsies pēdējās desmit minūtēs.

Vienu minūti un 15 sekundes līdz pamatlaika beigās rezultāts uz tablo vēstīja 54:53 un vēl pēc mirkļa mājinieces izvirzījās vadība ar 55:54, tomēr Harija Zelča vadītās basketbolistes atlikušajā spēles laikā nospēlēja veiksmīgāk. Turklāt D.Dude un A.Karlsone katra realizēja pa diviem precīziem soda metieniem, kas sekmēja ceturto uzvaru sezonā ar 58:55.

"Jelgava/LLU" spēlētājas šoreiz uzvarēja pārliecinoši cīņā pa atlecošajām bumbām (51:38), kā arī bija pārākās visās distancēs metienos no spēles.

Jelgavnieču uzbrukuma līdere A.Karlsone guva 19 punktus un izcīnīja piecas atlecošās bumbas, savukārt D.Dude sakrāja 12 punktus, 14 atlecošās bumbas un atdeva sešas rezultatīvas piespēles, kā arī izprovocēja septiņus pārkāpumus.

Nākamais mačs jelgavniecēm paredzēts 18.februārī Zemgales olimpiskajā centrā pret  "TTT kadetēm", kas ar deviņām uzvarām un deviņiem zaudējumiem atrodas turnīra tabulas 6.vietā. Abu komandu pirmajā tikšanās reizē rīdzinieces bija pārākas ar 70:64.