FK “Jelgava” ar 0:3 piekāpjas FK “Spartaks” (FOTO) 4

Septīto mājas spēli jelgavnieki aizvadīja ar nepatīkamu zaudējumu. Divus no trīs gūtajiem vārtiem spartakieši raidīja tukšos vārtos.

Jaels Eisdens un Iraklijs Bidzinašvili kā pirmajā, tā otrajā puslaikā mērķtiecīgi devās vārtu virzienā, apvadot pretinieku, taču sitienos trūka precizitātes, kā arī prasmīgi nostrādāja spartakiešu vārtsargs Vitālijs Meļņičenko. Arī Artjoms Osipovs, kurš otrajā puslaikā saņēma dzelteno kartīti, prasmīgi darbojās uzbrukumā un gandrīz guva vārtus.

Jau spēles 11. minūtē izveidojās ļoti bīstama situācija – Čikezi Nvaorisa, apspēlējot Germanu Māliņu, sita tukšos vārtos, taču “Jelgavas” kapteinis Renārs Rode paguva atvairīt sitienu. Diemžēl tas bija vājš, kā rezultātā bumba nonāca pie Ričlorda Enina, viņam atklājot spēles rezultātu – 0:1. Jāatzīmē, ka neilgi pēc tam arī Artis Lazdiņš sparīgi cīnījās divcīņās, pārtvēra bumbu no pretiniekiem un atvairīja nākamo bīstamo sitienu.

Otrajā puslaikā sevi pierādīja Daniils Hvoiņickis un Džeremijs Fernandess, dodoties mērķtiecīgā uzbrukumā. Diemžēl neilgi pēc Artjoma Vorobjova nākšanas laukumā spartakietis Edgars Gauračs raida precīzu sitienu vārtos, panākot rezultātu 0:2. Trešos sāpīgos vārtus spēles 81. minūtē raidīja Tins Vukmaničs, aizskrienot pa labo malu un raidot bumbu tālajā apakšējā stūrī. Aivaram Emsim, virslīgas pirmā apļa labākajam jaunajam futbolistam, arī radās vairākas izdevības spēlē, taču rezultāts palika nemainīgs - 0:3.

Nākamo izbraukuma spēli jelgavnieki aizvadīs 31. maijā, stājoties pretī FK “Metta” Rīgas Hanzas vidusskolas laukumā pulksten 19.30. Pēc tam gaidāma spēle 15. jūnijā Zemgales Olimpiskajā centrā pulksten 15 dabīgajā zālienā.

Komentāri 4

Labvēlis

8 vieta turnīra tabulā, vai nebūtu laiks treneri sūtīt pa skuju taku?

pirms 3 mēnešiem, 2019.05.23 09:46

māris

Ar tādiem panākumiem sponsoru nauda būtu jāatdod atpakaļ,unjādomā par spēlēšanu kādu stāvu zemāk.Citādi no kauna jālien zemē.

pirms 3 mēnešiem, 2019.05.23 14:58

fani

Nesen biju uz vienu mājas spēli.. Tie kluba apmaksātie fani bija nožēlojami.. aizdzerti mūļi.. bļauj "Elgava mi staboj".. nu šausmīgi. Pat RFS bija smuki organizēti ar bungām, saukļiem latviešu valodā, dziesmām visu spēles laiku.

pirms 3 mēnešiem, 2019.05.28 18:48